Re: [6n] dziwny dzwiek silnika i nadmiar pary z wydechu
: 17 sty 2016, 15:29
niemoge sie doprosic mojego mechanika o prace z moim autem . Zrobilem jeszcze raz test i film tym razem , pokazujacy ze uszczelka jest uszkodzona i to chyba spore uszkodzenia są bo aż jakas piana poszła tym razem .
jakies komentarze do filmu ,mile widziane
https://www.youtube.com/watch?v=nrrBLWs ... e=youtu.be

niema dzwieku bo youtube usunal ale wszystko widac
jakies komentarze do filmu ,mile widziane
https://www.youtube.com/watch?v=nrrBLWs ... e=youtu.be

niema dzwieku bo youtube usunal ale wszystko widac