Strona 2 z 2

Re: [6n] dziwny dzwiek silnika i nadmiar pary z wydechu

: 17 sty 2016, 15:29
autor: paul.walker
niemoge sie doprosic mojego mechanika o prace z moim autem . Zrobilem jeszcze raz test i film tym razem , pokazujacy ze uszczelka jest uszkodzona i to chyba spore uszkodzenia są bo aż jakas piana poszła tym razem .

jakies komentarze do filmu ,mile widziane

https://www.youtube.com/watch?v=nrrBLWs ... e=youtu.be

Obrazek

niema dzwieku bo youtube usunal ale wszystko widac