Strona 1 z 1
Polo Awaria skrzyni jest luz a w żeczywistości bieg
: 20 maja 2009, 21:33
autor: marek198810
Od wczoraj jestem w posiadaniu polówki 1.4 d , wujek zadzwonił że jego ojciec ma polówek doi sprzedania za , śmieszne pieniądze .Chciał dolać oleju do skrzyni biegów , ale że to starsza osoba to nie wiedział gdzie . Od strony chłodnicy są 3 śrubki na trok se i odkręcił tą środkową wyszedł i ruszył gałką zmiany biegów I stało sie . Ta śruba coś trzymała i gdy ruszył gałką zmiany biegów coś przestawił i sie pochrzaniło . I z nerwów sprzedał mi polo za 400 złotych . Jestem na etapie wymontowywania skrzyni z auta .Mam pytanko czy jest tam może jakiś haczyk np wymontować cały lewy amor bo inaczej nie wyjdzie a może da się ją wyciągnąć bez kołnierza.
No i co ta śrubka mogła trzymać czy będzie łatwo to naprawić .
Teraz mam dwa du.po wozy podobno polo 1.4 pali l 4 Bo moja sierra 12 gaz do 15
http://www.youtube.com/watch?v=3ybb2Xm9Eok
Re: Polo Awaria skrzyni jest luz a w żeczywistości bieg
: 20 maja 2009, 21:39
autor: alienek
zalezy czy te polo ma jeszcze 5 biegow ,czy juz 4 .. jesli 4 to sobie odpusc .. bo raczej jak zebatka poszla ( jest z plastiku) to koszt nowej to 400-500 zl o ile taka znajdziesz .. a za tyle to skrzynie mozna kupic .. i nie pytaj czy pasuje z benzyny .. bo nie pasuje :p .. co do sciagania mcpersona to radze poczytac temat "wymiana springow w steilhecku "
Pyjo w skrocie opisal jak mcpersona wyciagnac .. btw.ladna sierra
//muzyczne sprawy na priv załatwiać. G.//
Re: Polo Awaria skrzyni jest luz a w żeczywistości bieg
: 20 maja 2009, 22:16
autor: marek198810
Skrzynia 5
//muzyczne sprawy na priv załatwiać. G.//
Re: Polo Awaria skrzyni jest luz a w żeczywistości bieg
: 20 maja 2009, 22:19
autor: marek198810
co do sciagania mcpersona to radze poczytac temat "wymiana springow w steilhecku " Pyjo w skrocie opisal jak mcpersona wyciagnac ..
Mak person wymontowany zostało ją tylko wyciągnąć
Re: Polo Awaria skrzyni jest luz a w żeczywistości bieg
: 26 maja 2009, 14:24
autor: Grzechu
marek198810
po pierwsze - zakładaj tematy w odpowiednich poddziałach.
Po drugie - muzyczne sprawy załatwiać na priv-ach.
Zbędne rzeczy pokasowałem, temat przenoszę.
Re: Polo Awaria skrzyni jest luz a w żeczywistości bieg
: 26 maja 2009, 16:20
autor: alienek
Grzechu przepraszam :suicide2: wiecej sie nie powtórzy :blush2:
Re: Polo Awaria skrzyni jest luz a w żeczywistości bieg
: 27 maja 2009, 9:31
autor: Wy3
Żeby wyjąć skrzynie musisz odkręcić stabilizator cały bo nie wyjdzie.