Strona 1 z 2
Co to jest?
: 10 mar 2011, 17:41
autor: mariusz89
Witam, może ktoś mi powie co to za rzecz. Jest podłączona do instalacji tam gdzie bezpieczniki.

Re: Co to jest?
: 10 mar 2011, 19:08
autor: puncek
MP3 xDD
a tak na serio to jest chyba GPS, jak ci auto ukradną to idziesz do firmy gdzie zakładali i Ci go znajdą
Re: Co to jest?
: 10 mar 2011, 19:10
autor: mistrzsieci
Zdjęcie nie najwyższej jakości...
Trudno określić ale będę strzelał że w tamtych stronach to może być alarm samochodowy...
Nic nie widać, mało fotek...
Re: Co to jest?
: 10 mar 2011, 19:26
autor: KoKo
tak jak mówi mistrzsieci to jes alarm przynajmniej ja mam
Re: Co to jest?
: 10 mar 2011, 22:22
autor: mariusz89
bo nie dawno kupiłem Polóweczke i patrzyłem co i jak i takie coś znalazłem. Czujniki są i to właśnie coś, ale ani pilota ani nic;/ jutro lepsze fotki zrobie. a jak sprawdzić czy to alarm?
Re: Co to jest?
: 11 mar 2011, 15:56
autor: Chmieluss
rzeczywiście jak mp3 wyglada

też mam wrażenie ze to alarm, ale podjedź do jakiegoś warsztatu gdzie montuja gps, radia itp i tam Ci powinni pomóc

Re: Co to jest?
: 12 mar 2011, 14:33
autor: mariusz89
a tak wygląda od środka:

Re: Co to jest?
: 14 mar 2011, 6:53
autor: KoKo
z takiej małej foty nic raczej nie zobaczymy dodaj normalną dużą fotkę
Re: Co to jest?
: 14 mar 2011, 8:01
autor: marcin86
GPS to na pewno nie jest... musialby miec antene wyciagnieta gdzies poza karoserie. Moze byc to nieudolnie zamontowany czujnik wstrzasowy. Ale bez lepszych zdjec nic wiecej nie da sie powiedziec. Nie pisze nic na obudowie? Albo na plytce w srodku, poza symbolami elementow?
Re: Co to jest?
: 14 mar 2011, 8:43
autor: mariusz89
Re: Co to jest?
: 14 mar 2011, 11:07
autor: jaro
Jest prawdopodobnie moduł czujników dodatkowych do alarmu, a dokładnie ultradźwiękowych.
Re: Co to jest?
: 14 mar 2011, 12:45
autor: marcin86
Teraz widac lepiej. Tak to jest zapewne ten modul. Dwa po bokach to czujniki w slupkach a ten srodkowy leci do centralki alarmowej.
Re: Co to jest?
: 14 mar 2011, 14:20
autor: mariusz89
tylko że ja nie mam pilota nawet;/ szukałem też pompy centralnego zamka ale nie znalazłem a myślę że powinien być centralny bo w drzwiach rygle ciężko chodzą. a w jakim miejscu oprócz bagażnika jej szukać?
Re: Co to jest?
: 14 mar 2011, 14:23
autor: Bartosz85
Moze masz dokladany (nie oryginalny) centralny i alarm. Wtedy centralka moze byc wszedzie. Najczesciej gdzies niedaleko skrzynki bezpiecznikow. Idz po tych kablach.
Re: Co to jest?
: 14 mar 2011, 18:00
autor: mariusz89
a jak może wyglądać? jutro popatrzę i jak znajdę zrobię zdjęcie:) Dzięki za pomoc.