Strona 7 z 14
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 10 maja 2012, 10:13
autor: JuStIcE
[quote="polakotek"]Do mnie jazda obnizonym autem w ogole nie przemawia, bo tlucze strasznie.[/quote]
A jechałaś u Deski, Kuby czy LeMaNkA w aucie?? Tam to dopiero tłucze

U mnie jest bardzo komfortowo przy ich zawiasach

Szczególnie u Kuby, który ma auto posadzone na odbojach, więc amortyzacji jest tyle, co na oponie

Jak obniżysz, będzie ładniejsze jeszcze :aniolek:
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 10 maja 2012, 10:22
autor: Marcinek
Nie chce Cie podpuszczać

ale nie obniżysz

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 10 maja 2012, 10:33
autor: polakotek
obnize, w weekend chyba ide do dodatkowej pracy

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 10 maja 2012, 10:47
autor: vwmaro
a co takiego będziesz robiła ? powodzenia mam nadzieje że polo będzie już nisko

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 10 maja 2012, 10:50
autor: polakotek
Bardzo nisko nigdy nie bedzie
stoisko promocji miasta

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 10 maja 2012, 10:58
autor: Marcinek
jak kupisz sprężyny to obetnij połowę bo bd twardo
Joke :crazy: :jester:
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 10 maja 2012, 11:03
autor: polakotek
Ja nie Ty zeby sprezyny obcinac

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 10 maja 2012, 11:15
autor: Marcinek
Ty nie ja

hehe

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 10 maja 2012, 14:54
autor: KondzioR.
Kit to jest fajna sprawa jeżeli chce się połączyć wygląd z komfortem ..
Kolega ma w 6N kit 60/40 no i jest idealny, siedzi na oponie 185/55 i naprawdę jest fajnie.
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 10 maja 2012, 21:16
autor: Czołg GT
[quote="kolo"]zapomniałeś o lepszej przyczepności co za tym idzie lepsze hamowanie i przyspieszanie auta - większe bezpieczeństwo[/quote]
Oj chciałem zalety pół żartem, pół serio wymieniać można sporo tu gadać, ja tam moge podłogą po asfalcie a i tak będzie dobrze :crazy: a jak kobitki moją taczką podworzę to jakoś się uśmiechają dziwnie

:rotfl:
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 22 maja 2012, 13:59
autor: Skfarek
[quote="Czołg GT"]a jak kobitki moją taczką podworzę to jakoś się uśmiechają dziwnie [/quote]
może to nie uśmiech tylko szczękościsk :jester:
[quote="polakotek"]Do mnie jazda obnizonym autem w ogole nie przemawia, bo tlucze strasznie[/quote]
to polecam H&R Comfort Kit jak sama nazwa wskazuje ma komfort w nazwie

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 22 maja 2012, 14:14
autor: daro87
Skfarek
ma racje H&r kit jest spoko:)
masz pola
viewtopic.php?uid=10557&f=61&t=42491&start=0
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 03 cze 2012, 20:23
autor: polakotek
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 03 cze 2012, 20:27
autor: daro87
pewnie Markowi glupio bylo samemu jezdzic z bialymi lampami i czarnymi kierunkami :crazy:
rob smoked i bedzie piknie

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 03 cze 2012, 20:29
autor: polakotek
zrobie zrobie, tylko czas musze miec
Jakby sie Wam gdzies rzucily w oczy czorne w blotniki, to dajcie znac
