[quote="polakotek"]Do mnie jazda obnizonym autem w ogole nie przemawia, bo tlucze strasznie.[/quote]
A jechałaś u Deski, Kuby czy LeMaNkA w aucie?? Tam to dopiero tłucze

U mnie jest bardzo komfortowo przy ich zawiasach

Szczególnie u Kuby, który ma auto posadzone na odbojach, więc amortyzacji jest tyle, co na oponie

Jak obniżysz, będzie ładniejsze jeszcze :aniolek: