[6n] Maleństwo by polakotek

Moderatorzy: Global Moderator, Moderator

Awatar użytkownika
JuStIcE
Redaktor Magazynu Klubowego
Posty: 5784
Rejestracja: 21 paź 2009, 23:34
Lokalizacja: RLE

Post autor: JuStIcE »

[quote="polakotek"]Do mnie jazda obnizonym autem w ogole nie przemawia, bo tlucze strasznie.[/quote]
A jechałaś u Deski, Kuby czy LeMaNkA w aucie?? Tam to dopiero tłucze :P U mnie jest bardzo komfortowo przy ich zawiasach :P Szczególnie u Kuby, który ma auto posadzone na odbojach, więc amortyzacji jest tyle, co na oponie :P Jak obniżysz, będzie ładniejsze jeszcze :aniolek:
Mój Białas Czerwona Perła

Jeżeli piszę bez polskich znaków
Awatar użytkownika
Marcinek
Trochę już znaczę
Trochę już znaczę
Posty: 1104
Rejestracja: 13 sie 2011, 8:00
Lokalizacja: Malbork [GMB]

Post autor: Marcinek »

Nie chce Cie podpuszczać :D ale nie obniżysz :P
Awatar użytkownika
polakotek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 435
Rejestracja: 19 mar 2012, 23:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: polakotek »

obnize, w weekend chyba ide do dodatkowej pracy :P
Nie ma Polo, jest Skoda :(
Awatar użytkownika
vwmaro
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Posty: 2324
Rejestracja: 26 gru 2009, 11:00
Lokalizacja: ZS/ZST

Post autor: vwmaro »

a co takiego będziesz robiła ? powodzenia mam nadzieje że polo będzie już nisko :grin:
VW Polo 6N - Hella Black Magic
VII PKP Ślesin 2012| VIII PKP Ślesin 2013| IX PKP Ślesin 2014
Awatar użytkownika
polakotek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 435
Rejestracja: 19 mar 2012, 23:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: polakotek »

Bardzo nisko nigdy nie bedzie ;)

stoisko promocji miasta ;)
Nie ma Polo, jest Skoda :(
Awatar użytkownika
Marcinek
Trochę już znaczę
Trochę już znaczę
Posty: 1104
Rejestracja: 13 sie 2011, 8:00
Lokalizacja: Malbork [GMB]

Post autor: Marcinek »

jak kupisz sprężyny to obetnij połowę bo bd twardo :grin:






















Joke :crazy: :jester:
Awatar użytkownika
polakotek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 435
Rejestracja: 19 mar 2012, 23:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: polakotek »

Ja nie Ty zeby sprezyny obcinac :P
Nie ma Polo, jest Skoda :(
Awatar użytkownika
Marcinek
Trochę już znaczę
Trochę już znaczę
Posty: 1104
Rejestracja: 13 sie 2011, 8:00
Lokalizacja: Malbork [GMB]

Post autor: Marcinek »

Ty nie ja ;D hehe :D
Awatar użytkownika
KondzioR.
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1351
Rejestracja: 12 wrz 2011, 17:52
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: KondzioR. »

Kit to jest fajna sprawa jeżeli chce się połączyć wygląd z komfortem ..
Kolega ma w 6N kit 60/40 no i jest idealny, siedzi na oponie 185/55 i naprawdę jest fajnie.
Awatar użytkownika
Czołg GT
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1249
Rejestracja: 07 cze 2010, 20:17
Lokalizacja: Czersk Pomorskie

Post autor: Czołg GT »

[quote="kolo"]zapomniałeś o lepszej przyczepności co za tym idzie lepsze hamowanie i przyspieszanie auta - większe bezpieczeństwo[/quote]

Oj chciałem zalety pół żartem, pół serio wymieniać można sporo tu gadać, ja tam moge podłogą po asfalcie a i tak będzie dobrze :crazy: a jak kobitki moją taczką podworzę to jakoś się uśmiechają dziwnie :grin: :rotfl:
[size=12px]viewtopic.php?f=28&t=19591[/url]
Awatar użytkownika
Skfarek
Spamer
Spamer
Posty: 4982
Rejestracja: 14 lis 2008, 12:49
Lokalizacja: Gród Kraka

Post autor: Skfarek »

[quote="Czołg GT"]a jak kobitki moją taczką podworzę to jakoś się uśmiechają dziwnie [/quote]

może to nie uśmiech tylko szczękościsk :jester:

[quote="polakotek"]Do mnie jazda obnizonym autem w ogole nie przemawia, bo tlucze strasznie[/quote]

to polecam H&R Comfort Kit jak sama nazwa wskazuje ma komfort w nazwie ;)
6n leichtwagen: hamownia s.41 http://www.vwpolo-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=142
1.6 AEA shamowane]
Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl
Serwis mechaniczny: [url=http://www.au
Awatar użytkownika
daro87
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1272
Rejestracja: 24 sty 2011, 15:57
Lokalizacja: ZS/ZGL
Kontakt:

Post autor: daro87 »

Skfarek
ma racje H&r kit jest spoko:)
masz pola viewtopic.php?uid=10557&f=61&t=42491&start=0
Awatar użytkownika
polakotek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 435
Rejestracja: 19 mar 2012, 23:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: polakotek »

No i jest maly aktual w temacie, malutkimi kroczkami do przodu. Kierunki co prawda mialy wejsc dopiero jak sie zabiore za smoked, ale dzisiaj na spocie na szybkiego Marek mi wymienil, za co mu bardzo dziekuje ;)

Obrazek
Obrazek

Marek sie zalapal na fotki, uwiecznilam go w trakcie prac :P

Niedlugo wejda tez szerokie zderzaki razem z lusterkami, ktore niestety sa juz troszke zmeczone i trzeba wymienic :)
Nie ma Polo, jest Skoda :(
Awatar użytkownika
daro87
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1272
Rejestracja: 24 sty 2011, 15:57
Lokalizacja: ZS/ZGL
Kontakt:

Post autor: daro87 »

pewnie Markowi glupio bylo samemu jezdzic z bialymi lampami i czarnymi kierunkami :crazy:
rob smoked i bedzie piknie :)
Awatar użytkownika
polakotek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 435
Rejestracja: 19 mar 2012, 23:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: polakotek »

zrobie zrobie, tylko czas musze miec :)

Jakby sie Wam gdzies rzucily w oczy czorne w blotniki, to dajcie znac :P
Nie ma Polo, jest Skoda :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta sprzedane /kasacja”