Strona 6 z 14
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 01 maja 2012, 18:22
autor: Marcinek
Halogeny to samo dobro

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 01 maja 2012, 23:24
autor: daro87
piknie!:) dziela ta dziewczyna dziala:)
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 04 maja 2012, 9:21
autor: Skfarek
[quote="polakotek"]a uniemozliwil mi to lakiernik-paprak, [/quote]
jakaś plaga ostatnio partaczy na forum :niewiem:
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 07 maja 2012, 20:39
autor: xdavvex
nie wiem ,gdzie postawiłaś auto

ale za sam kolor powinno to być polo zlotu

:crazy:
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 07 maja 2012, 20:52
autor: polakotek
Za sama wlascicielke powinno byc Polo zlotu :crazy: no jak nie wiesz gdzie, stales obok niego ;p
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 07 maja 2012, 20:57
autor: Nemesis
I za to, ile serca wkładasz w tą polówkę

Widziałem z jaką czułością ją myłaś na zlocie;)
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 07 maja 2012, 20:58
autor: vwmaro
masz i się ciesz

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 07 maja 2012, 20:58
autor: xdavvex
[quote="Nemesis"]Widziałem z jaką czułością ją myłaś na zlocie;)[/quote]
chyba na kacu :crazy:
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 07 maja 2012, 21:00
autor: polakotek
Czulosci przy myciu na zlocie nie bylo, bo bylam bardzo zla, ze musze to robic

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 09 maja 2012, 10:52
autor: rumcajs25
Autko widzę robisz konkretnie i z głową, i to się ceni

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 10 maja 2012, 9:18
autor: natkastella
[quote="polakotek"]Ech ech, generalnie sie zarzekam, ze nigdy w zyciu zadnej gleby, no ale moze z czasem sie jednak zdecyduje na jakas delikatna

[/quote]
autko ładne, zadbane teraz tylko ulepszać

co do obniżania jak zaczniesz to będzie Ci mało i posadzisz polo niżej, tylko jazda na gwincie nie jest zbyt komfortowa więc jeżeli zostaniesz przy swoim i obniżysz tylko troszkę to lepiej kit niż gwint :crazy:
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 10 maja 2012, 9:24
autor: polakotek
Do mnie jazda obnizonym autem w ogole nie przemawia, bo tlucze strasznie. W piatek jade na przeglad, zobaczymy jak to wszystko wyglada, no i moze wstawie kit 60/40, ale mimo wszystko nie jestem do konca przekonana

dobrze mi sie jezdzi moja kozo-terenowka

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 10 maja 2012, 9:41
autor: Czołg GT
Przy jakimś średnim kicie są też zalety które sie odkrywa z czasem

a jedną na pewno od razu
1. Wygląd.
2. Prowadzenie, lepsze czucie w kierownicy no i trzymanie się auta.
3. Dodatkowy zmysł się tworzy u człowieka na progach zwalniąjacych.
4. Poznasz drogi w mieście lepiej jak kto inny. :crazy:
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 10 maja 2012, 9:48
autor: kolo
Czołg GT
zapomniałeś o lepszej przyczepności co za tym idzie lepsze hamowanie i przyspieszanie auta - większe bezpieczeństwo

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 10 maja 2012, 9:54
autor: Marcinek
[quote="Czołg GT"]Przy jakimś średnim kicie są też zalety które sie odkrywa z czasem

a jedną na pewno od razu
1. Wygląd.
2. Prowadzenie, lepsze czucie w kierownicy no i trzymanie się auta.
3. Dodatkowy zmysł się tworzy u człowieka na progach zwalniąjacych.
4. Poznasz drogi w mieście lepiej jak kto inny. :crazy:[/quote]
:amen: nawet nie odczujesz tej twardości uwierz

zrobisz 500km wsiądziesz do seri to sie przerazisz ;P jak można było tak jeździć
No i obniżanie to choroba

obniżysz -40/40 chcesz niżej dasz -60 chcesz jeszcze niżej

hehe wiem to po sobie ;P -40 miałem 5 dni

i wpakowałem -60/40
