Strona 6 z 14

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 01 maja 2012, 18:22
autor: Marcinek
Halogeny to samo dobro :P

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 01 maja 2012, 23:24
autor: daro87
piknie!:) dziela ta dziewczyna dziala:)

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 04 maja 2012, 9:21
autor: Skfarek
[quote="polakotek"]a uniemozliwil mi to lakiernik-paprak, [/quote]

jakaś plaga ostatnio partaczy na forum :niewiem:

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 07 maja 2012, 20:39
autor: xdavvex
nie wiem ,gdzie postawiłaś auto :P ale za sam kolor powinno to być polo zlotu :P :crazy:

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 07 maja 2012, 20:52
autor: polakotek
Za sama wlascicielke powinno byc Polo zlotu :crazy: no jak nie wiesz gdzie, stales obok niego ;p

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 07 maja 2012, 20:57
autor: Nemesis
I za to, ile serca wkładasz w tą polówkę :) Widziałem z jaką czułością ją myłaś na zlocie;)

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 07 maja 2012, 20:58
autor: vwmaro
Obrazek
masz i się ciesz :grin:

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 07 maja 2012, 20:58
autor: xdavvex
[quote="Nemesis"]Widziałem z jaką czułością ją myłaś na zlocie;)[/quote]

chyba na kacu :crazy:

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 07 maja 2012, 21:00
autor: polakotek
Czulosci przy myciu na zlocie nie bylo, bo bylam bardzo zla, ze musze to robic :P

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 09 maja 2012, 10:52
autor: rumcajs25
Autko widzę robisz konkretnie i z głową, i to się ceni :D

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 10 maja 2012, 9:18
autor: natkastella
[quote="polakotek"]Ech ech, generalnie sie zarzekam, ze nigdy w zyciu zadnej gleby, no ale moze z czasem sie jednak zdecyduje na jakas delikatna :)[/quote]
autko ładne, zadbane teraz tylko ulepszać :) co do obniżania jak zaczniesz to będzie Ci mało i posadzisz polo niżej, tylko jazda na gwincie nie jest zbyt komfortowa więc jeżeli zostaniesz przy swoim i obniżysz tylko troszkę to lepiej kit niż gwint :crazy:

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 10 maja 2012, 9:24
autor: polakotek
Do mnie jazda obnizonym autem w ogole nie przemawia, bo tlucze strasznie. W piatek jade na przeglad, zobaczymy jak to wszystko wyglada, no i moze wstawie kit 60/40, ale mimo wszystko nie jestem do konca przekonana :P dobrze mi sie jezdzi moja kozo-terenowka :)

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 10 maja 2012, 9:41
autor: Czołg GT
Przy jakimś średnim kicie są też zalety które sie odkrywa z czasem :) a jedną na pewno od razu
1. Wygląd.
2. Prowadzenie, lepsze czucie w kierownicy no i trzymanie się auta.
3. Dodatkowy zmysł się tworzy u człowieka na progach zwalniąjacych. :grin:
4. Poznasz drogi w mieście lepiej jak kto inny. :crazy:

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 10 maja 2012, 9:48
autor: kolo
Czołg GT
zapomniałeś o lepszej przyczepności co za tym idzie lepsze hamowanie i przyspieszanie auta - większe bezpieczeństwo :)

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 10 maja 2012, 9:54
autor: Marcinek
[quote="Czołg GT"]Przy jakimś średnim kicie są też zalety które sie odkrywa z czasem :) a jedną na pewno od razu
1. Wygląd.
2. Prowadzenie, lepsze czucie w kierownicy no i trzymanie się auta.
3. Dodatkowy zmysł się tworzy u człowieka na progach zwalniąjacych. :grin:
4. Poznasz drogi w mieście lepiej jak kto inny. :crazy:[/quote]


:amen: nawet nie odczujesz tej twardości uwierz :) zrobisz 500km wsiądziesz do seri to sie przerazisz ;P jak można było tak jeździć ;D

No i obniżanie to choroba ;D obniżysz -40/40 chcesz niżej dasz -60 chcesz jeszcze niżej :D hehe wiem to po sobie ;P -40 miałem 5 dni ;D i wpakowałem -60/40 :P