Strona 6 z 23

Re: Polo By Harnaś RBI :)

: 09 wrz 2010, 17:39
autor: rat4
od olszanicy do sanoka
Lesko? :D :box: ..
jak tam ogarnąłeś wszystkie rzeczy eksploatacyjne?czy jeszcze nie

Re: Polo By Harnaś RBI :)

: 09 wrz 2010, 17:44
autor: harnasisko
jeszcze nie ;) dopiero bd kupowal i ogarnial pomalu ;)

Re: Polo By Harnaś RBI :)

: 09 wrz 2010, 17:49
autor: Anonymous
możesz zdradzić ile tej folii zeszło ? (przednia szyba)
efekt bardzo dobry :)

Re: Polo By Harnaś RBI :)

: 09 wrz 2010, 17:50
autor: harnasisko
ja przedniej nie mam :P to tlyko taki efekt daje ;P przez boczne przednie i boczne tylna i tylna. a foli oj nie mam pojecia bo to nie ja robilem ;)

Re: Polo By Harnaś RBI :)

: 12 wrz 2010, 15:30
autor: harnasisko
No panowie, kupilem kpl sprezyn obnizajacych, co prawda uzywki narazie, ale i tak na wiosne chce kupic gwint a teraz jeszcze poaltam chwile. przod zejde 6 cm, tyl 4. Pozdrawiam

Re: Polo By Harnaś RBI :)

: 15 wrz 2010, 12:51
autor: harnasisko
Dystanse na kole. :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Re: Polo By Harnaś RBI :)

: 15 wrz 2010, 13:07
autor: Artpolo
Nie żebym się czepiał ale czy tam jest rdza?
Dlaczego tego nie odnowisz ?

Re: Polo By Harnaś RBI :)

: 15 wrz 2010, 13:16
autor: harnasisko
bd odnawial, tylko na dniach przychadza mi sprezyny i dopiero wtedy bd montowal i robil ;) tak wiec spokojnie

Re: Polo By Harnaś RBI :)

: 15 wrz 2010, 18:46
autor: rat4
harnasiu tuning zewnętrzny zacząłeś a wymieniłeś to co ci napisałem? te eksploatacyjne bajerki są jednak ważniejsze, wymień a zobaczysz róznicę (odrobinę :D )

Re: Polo By Harnaś RBI :)

: 16 wrz 2010, 9:30
autor: harnasisko
rat4:P nie moglem sie powstrzymac:) ale tamta tez pomalu wymieniam ;)

Re: Polo By Harnaś RBI :)

: 22 wrz 2010, 15:15
autor: harnasisko
Tak wiec przyszly sprezyny :)

Seria :)
Obrazek

Po:
Obrazek

Obrazek

Efekt zacny ;)

Re: Polo By Harnaś RBI :)

: 22 wrz 2010, 16:44
autor: JuStIcE
Przód siedzi ładnie, ale tyłek trochę za wysoko jak dla mnie :)

Re: Polo By Harnaś RBI :)

: 22 wrz 2010, 21:02
autor: harnasisko
do wiosny tak zostaje ;P nic nie zmieniam wiecej. chce zrobic bum na wiosne ;P

Re: Polo By Harnaś RBI :)

: 22 wrz 2010, 22:01
autor: M4Tt
zima idzie więc trza podniesc :P

Re: Polo By Harnaś RBI :)

: 22 wrz 2010, 22:27
autor: rat4
jak dla mnie w sam raz takie obniżenie, choć sam się nie zdecyduję na to nigdy bo wiem jakie u nas srogie zimy w Ustrzykach są także nie sprzedawaj tych sprężynek bo mogą się przydać jeszcze harnaś... :niewiem:
No i jedno ci powiem sprężyny obniżające i seryjne amory to raczej nie jest bezpieczny pomysł ale mam nadzieję że zmienisz też amorki wkrótce.
A kiedy wymiana rozrządu/paska/filtrów bo wg.mnie to bardziej woła o pomoc niż mody stylistyczne.? :acute:
Wiesz nie mówię tu w żadnym przypadku złośliwie ale wiem ile kosztuje laweta i nerwy związane z ewentualną awarią samochodu, mam nadzieję że zajmiesz się wreszcie mechaniką a odstawisz kosmetykę. :wave:
pozdrawiam
rat4