Strona 5 z 9

: 01 gru 2013, 23:13
autor: DAKS
Ostatnio chodzą mi dwa pomysły po głowie a w sumie trzy a mianowicie :
znaczek pomalować przód na czarno, boczne ścianki w czerwień
kolejna rzecz znaczek gti na atrape, ale nie od 6n tylko od golfa 1 czy 2 taki kwadratowy
kolejna i ostatnia sprawa, nad którą mam najwięcej sprzecznych myśli to założyć siatki na halogeny, i pomalować je w czerwień (siatki oczywiście), od razu mówię nie jakaś drobna, tylko z większymi otworami co by halogen choć trochę świecił

Liczę na wasze sugestie i czy warto choć któryś temat podjąć :)

Wysłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 4

Re: Bolek - Czyli DAKS'owe Polo GTI

: 01 gru 2013, 23:18
autor: krzychu20
[quote="DAKS"]kolejna i ostatnia sprawa, nad którą mam najwięcej sprzecznych myśli to założyć siatki na halogeny, i pomalować je w czerwień (siatki oczywiście), od razu mówię nie jakaś drobna, tylko z większymi otworami co by halogen choć trochę świecił
[/quote]

to sobie naprawdę odpuść :butcher:

Re: Bolek - Czyli DAKS'owe Polo GTI

: 01 gru 2013, 23:30
autor: MiSiEk-GDA
Jedyne z tego co sensownie brzmi moim zdaniem to znaczek na atrapie czarny ze ściankami w kolor. Nie oklejaj go napisami GTI, bo raz by najpierw trze było go doposażyć na nowo w fanty od GTI by to miało sens dwa moim zdaniem tak jest lepiej, bo wiesz co masz, a jesteś cicho ciemny i nie jeden na mieście czy na trasie się natnie nie wiedząc co pod machą siedzi. Halogeny dać na żółto i tyle jedyne co sensownego można z nimi zrobić co by fajnie wyglądało, a nie wiało wiochą :amen:

Re: Bolek - Czyli DAKS'owe Polo GTI

: 01 gru 2013, 23:52
autor: KondzioR.
Nie przesadzaj, znaczek od golfa tu w ogóle nie pasuje :)
Nie wspomnę o jakiś siatkach w halogeny :crazy:

Re: Bolek - Czyli DAKS'owe Polo GTI

: 02 gru 2013, 0:05
autor: MiSiEk-GDA
Mówię co kto lubi ;) bo i tak zrobi auto jak będzie mu pasować ;) ale mówię ze chyba lepiej mieć cichociemne i widać jak ludzie walą karpia a światłach. Szkoda że w 6N nie było ori na klapie oznaczeń pojemności bo by można było 1.0 dla hecy nakleić :)

: 02 gru 2013, 8:10
autor: DAKS
Siatki to tak pół żartem pół serio, chciałem zobaczyć co sądzicie o tym, żółta foli już leży, czeka do wiosny i oklejamy
Też tak myślałem o 1.0 i może od innego auta nakleje
Czyli znaczek już przesądzony i malujemy :)

Wysłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 4

Re: Bolek - Czyli DAKS'owe Polo GTI

: 02 gru 2013, 11:18
autor: kolo
dawaj 1.0 z Polo, żeby wyglądało ori :) co do GTI odpuściłbym sobie - lepiej mówić że masz przeswapowane niż GTI wybebeszone :D

: 02 gru 2013, 13:08
autor: DAKS
A w jakim było 1.0 na klapie? Nie 6n2 czasem?

Wysłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 4

Re: Bolek - Czyli DAKS'owe Polo GTI

: 02 gru 2013, 13:37
autor: Matti 6n
Nie ma co pisać że wybebeszone gti
Ważne że Ma hamulce wraz z silnikiem gti licznik, gałkę i kierownice dokup tylko ręczny :)
A co do boczków i foteli to szukaj skóry bo warto zainwestować

Re: Bolek - Czyli DAKS'owe Polo GTI

: 02 gru 2013, 13:38
autor: kolo
Był w 6N :)

Re: Bolek - Czyli DAKS'owe Polo GTI

: 02 gru 2013, 14:03
autor: mavq
Podoba mi się to Polo :piwo: Ja bym dążył do stanu oryginalnego i go utrzymywał, to jednak GTi, powoli przywracasz mu dusze :vinsent: Pozdro :grin:

Re: Bolek - Czyli DAKS'owe Polo GTI

: 02 gru 2013, 16:01
autor: murzyn
[quote="DAKS"]A w jakim było 1.0 na klapie?[/quote]
na rynek angielski były :grin:
http://tablica.pl/oferta/znaczek-vw-pol ... 1wHOJ.html
może jeszcze ma :grin:

Re: Bolek - Czyli DAKS'owe Polo GTI

: 02 gru 2013, 19:40
autor: DAKS
średnio mi się widzi, trochę za duży jest, a może korek od gazu pod tylni zderzak, znajomy ma w civicu i całkiem fajny gadżet z tego się zrobił :crazy:

Re: Bolek - Czyli DAKS'owe Polo GTI

: 02 gru 2013, 19:56
autor: sprajt
Po co siać ferment? :D Najlepiej nic nie zakładać na klapę, niech będzie bez oznaczeń. Większość polówek, które jeżdżą w naszym kraju to traktory 1.0, 1.4 , nawet tych 1.6 jest mniej nie mówiąc już o GTI. Zdziwienie i tak jest duże jak taka strzała przeleci. Projekt idzie w dobrą stronę , powodzenia :grin:

Re: Bolek - Czyli DAKS'owe Polo GTI

: 02 gru 2013, 23:21
autor: vwmaro
Wrzucaj jakies nowe zdjecia jak to sie prezentuje :)