Strona 316 z 667
Re: Nocne mary...
: 04 lip 2012, 12:37
autor: shao
[quote="czaja"]Dotarliśmy. 6,5h z wawy z małym dzieckiem [/quote]
Co jak co, ale dzieckiem to Ty juz nie jestes
I co to za nazwa miejscowosci skoro sa na gorze mapy

Re: Nocne mary...
: 04 lip 2012, 12:50
autor: Marcinek
jaka nuda . poszedł bym pozarabiać na gwint i nowe alu ale nic nie ma ...
Re: Nocne mary...
: 04 lip 2012, 12:52
autor: shao
Ta zarabiac... co Ty wiesz o zyciu?:D
Re: Nocne mary...
: 04 lip 2012, 12:55
autor: Marcinek
[quote="shao"]Ta zarabiac... co Ty wiesz o zyciu?:D[/quote]
nic nie wiem
dorastam chyba

Re: Nocne mary...
: 04 lip 2012, 12:56
autor: shao
To uwazaj, zebys ginekomastii nie dostal od tego dorastania

Re: Nocne mary...
: 04 lip 2012, 12:58
autor: Marcinek
[quote="shao"]To uwazaj, zebys ginekomastii nie dostal od tego dorastania

[/quote]
:crazy: :lol:
Re: Nocne mary...
: 04 lip 2012, 13:00
autor: zybercik
Siema! Dziś zdecydowanie lepiej po wczorajszej pizgawico-tornadowej burzy
Siedzę od rana w garażu, bo mi się nudzi. Chciałem rozkleić tylnią lampe i się jak trochę pękło - trudno.
Kto mi sprzeda tanio lampy z 6N2ki?
Zazdroszczę wyjazdu nad morze. Też bym się przejechał, nawet na weekend, nawet w ten. Tylko że ja mam kolo 700 km ;/
Re: Nocne mary...
: 04 lip 2012, 13:00
autor: MiSiEk-GDA
[quote="Marcinek"]jaka nuda . poszedł bym pozarabiać na gwint i nowe alu ale nic nie ma ...[/quote]
nic mi nie mów o nudzie, bo też na nią cierpię, szkoda że pogoda taka kijowa bo bym na rower poszedł, ale co się dziwić takie samo badziewne lato jak rok temu z tego co widzę, ale za chwilę muszę na 2,5h wpaść do roboty podsiąść na moment kumpelę, bo ma sprawę do ogarnięcia to będę miał jakiekolwiek zajęcie
Re: Nocne mary...
: 04 lip 2012, 13:02
autor: Marcinek
ta w zeszłym roku o tej porze już tyrałem na polo ;Da teraz cisza ...
Re: Nocne mary...
: 04 lip 2012, 13:04
autor: MiSiEk-GDA
może coś się ruszy, ja nie powiem też bym dorwał jakąś drugą robotę, raz że by mi było łatwiej się czymś zająć i zapomnieć o pewnych sprawach, dwa zawsze od przybytku pieniędzy głowa nigdy nie boli

ale co zrobisz
Re: Nocne mary...
: 04 lip 2012, 13:05
autor: zybercik
[quote="Marcinek"]ta w zeszłym roku o tej porze już tyrałem na polo ;Da teraz cisza ...[/quote]
Co robiłeś? Ja robię na myjni samochodowej. I pasuje mi to, bo zajmuję się tym hobbystycznie. Tzn zajmuje się detailingiem, a nie smyraniem 15 aut jednym wiaderkiem wody przez 10h

Re: Nocne mary...
: 04 lip 2012, 13:05
autor: shao
[quote="Marcinek"]ta w zeszłym roku o tej porze już tyrałem na polo ;Da teraz cisza ...[/quote]
Dobrze, ze nie na Bahnhof ZOO. :crazy:
Re: Nocne mary...
: 04 lip 2012, 13:06
autor: Marcinek
wywalałem gnój krowom
jeździłem traktorami

naprawiałem sprzęt malowałem ciągniki... itp :p
Re: Nocne mary...
: 04 lip 2012, 13:07
autor: MiSiEk-GDA
[quote="Marcinek"]malowałem ciągniki... itp :p[/quote]
farbą amelinową ??

Re: Nocne mary...
: 04 lip 2012, 13:09
autor: Marcinek
[quote="MiSiEk-GDA"][quote="Marcinek"]malowałem ciągniki... itp :p[/quote]
farbą amelinową ??

[/quote]
opryskus
moze być czerwony i nie zejdzie
