Strona 316 z 667

Re: Nocne mary...

: 04 lip 2012, 12:37
autor: shao
[quote="czaja"]Dotarliśmy. 6,5h z wawy z małym dzieckiem [/quote]

Co jak co, ale dzieckiem to Ty juz nie jestes :grin: :grin: :grin:

I co to za nazwa miejscowosci skoro sa na gorze mapy :D

Re: Nocne mary...

: 04 lip 2012, 12:50
autor: Marcinek
jaka nuda . poszedł bym pozarabiać na gwint i nowe alu ale nic nie ma ...

Re: Nocne mary...

: 04 lip 2012, 12:52
autor: shao
Ta zarabiac... co Ty wiesz o zyciu?:D

Re: Nocne mary...

: 04 lip 2012, 12:55
autor: Marcinek
[quote="shao"]Ta zarabiac... co Ty wiesz o zyciu?:D[/quote]

nic nie wiem :D

dorastam chyba :D

Re: Nocne mary...

: 04 lip 2012, 12:56
autor: shao
To uwazaj, zebys ginekomastii nie dostal od tego dorastania :D

Re: Nocne mary...

: 04 lip 2012, 12:58
autor: Marcinek
[quote="shao"]To uwazaj, zebys ginekomastii nie dostal od tego dorastania :D[/quote]



:crazy: :lol:

Re: Nocne mary...

: 04 lip 2012, 13:00
autor: zybercik
Siema! Dziś zdecydowanie lepiej po wczorajszej pizgawico-tornadowej burzy :D
Siedzę od rana w garażu, bo mi się nudzi. Chciałem rozkleić tylnią lampe i się jak trochę pękło - trudno.
Kto mi sprzeda tanio lampy z 6N2ki? :D

Zazdroszczę wyjazdu nad morze. Też bym się przejechał, nawet na weekend, nawet w ten. Tylko że ja mam kolo 700 km ;/

Re: Nocne mary...

: 04 lip 2012, 13:00
autor: MiSiEk-GDA
[quote="Marcinek"]jaka nuda . poszedł bym pozarabiać na gwint i nowe alu ale nic nie ma ...[/quote]
nic mi nie mów o nudzie, bo też na nią cierpię, szkoda że pogoda taka kijowa bo bym na rower poszedł, ale co się dziwić takie samo badziewne lato jak rok temu z tego co widzę, ale za chwilę muszę na 2,5h wpaść do roboty podsiąść na moment kumpelę, bo ma sprawę do ogarnięcia to będę miał jakiekolwiek zajęcie

Re: Nocne mary...

: 04 lip 2012, 13:02
autor: Marcinek
ta w zeszłym roku o tej porze już tyrałem na polo ;Da teraz cisza ...

Re: Nocne mary...

: 04 lip 2012, 13:04
autor: MiSiEk-GDA
może coś się ruszy, ja nie powiem też bym dorwał jakąś drugą robotę, raz że by mi było łatwiej się czymś zająć i zapomnieć o pewnych sprawach, dwa zawsze od przybytku pieniędzy głowa nigdy nie boli ;) ale co zrobisz

Re: Nocne mary...

: 04 lip 2012, 13:05
autor: zybercik
[quote="Marcinek"]ta w zeszłym roku o tej porze już tyrałem na polo ;Da teraz cisza ...[/quote]
Co robiłeś? Ja robię na myjni samochodowej. I pasuje mi to, bo zajmuję się tym hobbystycznie. Tzn zajmuje się detailingiem, a nie smyraniem 15 aut jednym wiaderkiem wody przez 10h :grin:

Re: Nocne mary...

: 04 lip 2012, 13:05
autor: shao
[quote="Marcinek"]ta w zeszłym roku o tej porze już tyrałem na polo ;Da teraz cisza ...[/quote]

Dobrze, ze nie na Bahnhof ZOO. :crazy:

Re: Nocne mary...

: 04 lip 2012, 13:06
autor: Marcinek
wywalałem gnój krowom :D

jeździłem traktorami ;D naprawiałem sprzęt malowałem ciągniki... itp :p

Re: Nocne mary...

: 04 lip 2012, 13:07
autor: MiSiEk-GDA
[quote="Marcinek"]malowałem ciągniki... itp :p[/quote]
farbą amelinową ?? :D

Re: Nocne mary...

: 04 lip 2012, 13:09
autor: Marcinek
[quote="MiSiEk-GDA"][quote="Marcinek"]malowałem ciągniki... itp :p[/quote]
farbą amelinową ?? :D[/quote]

opryskus :D

moze być czerwony i nie zejdzie ;D