Strona 311 z 667
Re: Nocne mary...
: 03 lip 2012, 20:00
autor: MiSiEk-GDA
Najs jakaś pijana baba zwyzywała podrapała i napluła w twarz ziomowi z SAKO z ekipy łysego i dostała gazem obezwładniającym :rotfl: właśnie jej znajomi niosą zwłoki tunelem niczym gladiatora z pola walki :crazy:
Re: Nocne mary...
: 03 lip 2012, 20:00
autor: Bielo
Re: Nocne mary...
: 03 lip 2012, 20:02
autor: MiSiEk-GDA
[quote="Bielo"]
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 50533.html
idzie na mnie [/quote]
pakuj auto gdzieś pod dach, bo to wygląda tak jak kilka lat temu w GWE rzeźnia z gradem była :shock:
Re: Nocne mary...
: 03 lip 2012, 20:04
autor: Bielo
[quote="MiSiEk-GDA"]
pakuj auto gdzieś pod dach, bo to wygląda tak jak kilka lat temu w GWE rzeźnia z gradem była :shock:[/quote]
nie mam gdzie :banghead: czuję, że będzie grubo, a po ostatnim gradobiciu są małe odpryski w szybie

Re: Nocne mary...
: 03 lip 2012, 20:05
autor: murzyn
[quote="Bielo"]idzie na mnie [/quote]
Właśnie się u mnie skończyło
może nie aż tak ale nawet nieźle dawało kulkami :crazy:
Re: Nocne mary...
: 03 lip 2012, 20:06
autor: MiSiEk-GDA
[quote="Bielo"]nie mam gdzie czuję, że będzie grubo, a po ostatnim gradobiciu są małe odpryski w szybie [/quote]
parking podziemny nawet jakiegoś centrum handlowego, albo obłożyć auto kartonami kocami i czym się da, Bogu dzięki że mam garaż i za chwilę auto będzie w nim stać
Re: Nocne mary...
: 03 lip 2012, 20:22
autor: Bielo
całe szczęście tylko leje ...
Re: Nocne mary...
: 03 lip 2012, 20:45
autor: kafar
Ale leje

Re: Nocne mary...
: 03 lip 2012, 20:53
autor: dumle
ja właśnie z roboty się urwałem jak zobaczyłem na co się zanosi nad warszawą, więc na moto, łycha i w domu

Re: Nocne mary...
: 03 lip 2012, 20:55
autor: polakotek
Moze odgrzeje troche kotleta, ale powiem Ci Kondzior, ze ja kupowalam auto z mechanikiem z ASO, zreszta wszystkie nasze auta w domu sa wybierane pod okiem wlasnie tego czlowieka i spokojnie da sie kupic auto ktore ma 12-13 lat i jest w bardzo dobrym stanie, a czasami wrecz nawet idealnym.
Re: Nocne mary...
: 03 lip 2012, 20:55
autor: Bielo
już po burzy

Re: Nocne mary...
: 03 lip 2012, 21:03
autor: murzyn
[quote="Bielo"]
już po burzy [/quote]
po burzy bo znów do mnie przylazła :doh:
ehh
zresztą nieważne

Tssssyt :piwo:
Re: Nocne mary...
: 03 lip 2012, 21:06
autor: polakotek
ja tez tsyyyyyyyt, ale wodeczka

Re: Nocne mary...
: 03 lip 2012, 21:06
autor: Bielo
to kółko nad Warszawą ładne zrobiła

a ja dzisiaj nie zrobię "tsssyt" bo browarku nie ma, a za mokro żeby do sklepu iść :crazy:
Re: Nocne mary...
: 03 lip 2012, 21:06
autor: murzyn
wódeczka robi Trrryt :crazy: