Strona 311 z 667

Re: Nocne mary...

: 03 lip 2012, 20:00
autor: MiSiEk-GDA
Najs jakaś pijana baba zwyzywała podrapała i napluła w twarz ziomowi z SAKO z ekipy łysego i dostała gazem obezwładniającym :rotfl: właśnie jej znajomi niosą zwłoki tunelem niczym gladiatora z pola walki :crazy:

Re: Nocne mary...

: 03 lip 2012, 20:00
autor: Bielo

Re: Nocne mary...

: 03 lip 2012, 20:02
autor: MiSiEk-GDA
[quote="Bielo"]http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 50533.html

idzie na mnie [/quote]
pakuj auto gdzieś pod dach, bo to wygląda tak jak kilka lat temu w GWE rzeźnia z gradem była :shock:

Re: Nocne mary...

: 03 lip 2012, 20:04
autor: Bielo
[quote="MiSiEk-GDA"]
pakuj auto gdzieś pod dach, bo to wygląda tak jak kilka lat temu w GWE rzeźnia z gradem była :shock:[/quote]

nie mam gdzie :banghead: czuję, że będzie grubo, a po ostatnim gradobiciu są małe odpryski w szybie :angry:

Re: Nocne mary...

: 03 lip 2012, 20:05
autor: murzyn
[quote="Bielo"]idzie na mnie [/quote]

Właśnie się u mnie skończyło :grin: :wave:
może nie aż tak ale nawet nieźle dawało kulkami :crazy:

Re: Nocne mary...

: 03 lip 2012, 20:06
autor: MiSiEk-GDA
[quote="Bielo"]nie mam gdzie czuję, że będzie grubo, a po ostatnim gradobiciu są małe odpryski w szybie [/quote]
parking podziemny nawet jakiegoś centrum handlowego, albo obłożyć auto kartonami kocami i czym się da, Bogu dzięki że mam garaż i za chwilę auto będzie w nim stać

Re: Nocne mary...

: 03 lip 2012, 20:22
autor: Bielo
całe szczęście tylko leje ...

Re: Nocne mary...

: 03 lip 2012, 20:45
autor: kafar
Ale leje :angry:

Re: Nocne mary...

: 03 lip 2012, 20:53
autor: dumle
ja właśnie z roboty się urwałem jak zobaczyłem na co się zanosi nad warszawą, więc na moto, łycha i w domu :D

Re: Nocne mary...

: 03 lip 2012, 20:55
autor: polakotek
Moze odgrzeje troche kotleta, ale powiem Ci Kondzior, ze ja kupowalam auto z mechanikiem z ASO, zreszta wszystkie nasze auta w domu sa wybierane pod okiem wlasnie tego czlowieka i spokojnie da sie kupic auto ktore ma 12-13 lat i jest w bardzo dobrym stanie, a czasami wrecz nawet idealnym.

Re: Nocne mary...

: 03 lip 2012, 20:55
autor: Bielo
już po burzy :)

Re: Nocne mary...

: 03 lip 2012, 21:03
autor: murzyn
[quote="Bielo"]
już po burzy [/quote]
po burzy bo znów do mnie przylazła :doh:

ehh :angry:


zresztą nieważne :grin: Tssssyt :piwo:

Re: Nocne mary...

: 03 lip 2012, 21:06
autor: polakotek
ja tez tsyyyyyyyt, ale wodeczka :D

Re: Nocne mary...

: 03 lip 2012, 21:06
autor: Bielo
to kółko nad Warszawą ładne zrobiła :) a ja dzisiaj nie zrobię "tsssyt" bo browarku nie ma, a za mokro żeby do sklepu iść :crazy:

Re: Nocne mary...

: 03 lip 2012, 21:06
autor: murzyn
wódeczka robi Trrryt :crazy: