Strona 31 z 38
Re: ore83 -my rallye gruen GT 2F
: 23 sie 2012, 15:36
autor: Skfarek
Kuba też tak uważam :oki:
Re: ore83 -my rallye gruen GT 2F
: 25 sie 2012, 9:01
autor: ore83
Re: ore83 -my rallye gruen GT 2F
: 25 sie 2012, 9:39
autor: Speede_ZGL
Ciekawy pomysł Ore. Jedynie te tweetery mi nie leżą, nie myślałeś aby je troche podnieść, skierować w stronę Twojej głowy ?
Re: ore83 -my rallye gruen GT 2F
: 25 sie 2012, 11:01
autor: ore83
zestaw hertza i tak jest wrzeszczacy wiec nie trzeba ich podnosic
Re: ore83 -my rallye gruen GT 2F
: 27 sie 2012, 9:11
autor: Skfarek
[quote="ore83"]no i dla klimatu oryginalne radio na miejscu, a łubu dubu w schowku [/quote]
dobry patent, przynajmniej jest "z epoki". Tylko jedno pytanie - jakieś sterowanie masz wyprowadzone czy za każdym razem jak chcesz operować radiem musisz sięgać do schowka?
Re: ore83 -my rallye gruen GT 2F
: 27 sie 2012, 18:20
autor: ore83
myślę żeby pilota do radia dokupić
Re: ore83 -my rallye gruen GT 2F
: 27 sie 2012, 18:28
autor: barmaz91
jak masz szpeca mozesz podstawowe funkcje radia w schowku podłaczyc ze starym radiem bedziesz mogł starym radiem włączać regulowac glosnośc i przerzucac piosenki kumplowi tak zrobiliśmy ostatnio

Re: ore83 -my rallye gruen GT 2F
: 25 paź 2012, 22:24
autor: ore83
Re: ore83 -my rallye gruen GT 2F
: 25 paź 2012, 22:37
autor: LeMaNeK
do maja dużo czasu jeszcze

wiec dasz rade
Re: ore83 -my rallye gruen GT 2F
: 26 paź 2012, 16:11
autor: boczek
No kółko będzie wyglądało ciekawie.Jakie oponki zakładasz?
Re: ore83 -my rallye gruen GT 2F
: 26 paź 2012, 16:12
autor: barmaz91
165/45 chyba

tylko i wyłacznie

Re: ore83 -my rallye gruen GT 2F
: 26 paź 2012, 18:15
autor: ore83
dokładnie taka oponka ma być innej tu nie widzę
Re: ore83 -my rallye gruen GT 2F
: 19 lis 2012, 23:46
autor: ore83
Re: ore83 -my rallye gruen GT 2F
: 20 lis 2012, 7:55
autor: kazikboy
pięknie

mam nadzieje że wiosna moje brzydactwo bedzie wkoncu ogarniete i stanie obok najlepszej 2F-ki w wojewódzctwie

:oki:
Re: ore83 -my rallye gruen GT 2F
: 21 lis 2012, 21:39
autor: Kuba
Dobre miejsce w tym parku,pewnie to już ostatnie zdjęcia w tym roku i auto do garażu ,centra w przyszłym sezonie już będzie ?