Strona 278 z 667

Re: Nocne mary...

: 30 cze 2012, 17:40
autor: KondzioR.
Dobrze że w Touranie mam klime bo bym zdechł na tym mieście .. tragedia co sie dzieje, duchota taka że szok :D

Re: Nocne mary...

: 30 cze 2012, 17:41
autor: kazikboy
e tam to darmowe taxi dresiarzy :D

Re: Nocne mary...

: 30 cze 2012, 17:46
autor: polakotek
Nigdy wiecej komunikacji miejskiej. Dobrze, ze nie mam klimy w Polo, bo bym cale lato chora chodzila. Dzisiaj na noc w domu zapomnialam wylaczyc i ledwo gadam teraz :/

Re: Nocne mary...

: 30 cze 2012, 17:54
autor: KondzioR.
[quote="polakotek"]Nigdy wiecej komunikacji miejskiej. Dobrze, ze nie mam klimy w Polo, bo bym cale lato chora chodzila. Dzisiaj na noc w domu zapomnialam wylaczyc i ledwo gadam teraz :/[/quote]
Oj Paulina Ty to jakieś rozkminy masz, Polo pali Ci 5/100 a na dodatek cieszysz sie że nie masz w nim klimy.. ludzie... litości:)

Re: Nocne mary...

: 30 cze 2012, 17:57
autor: polakotek
Trololololo, pogrzalo Cie? :D napisalam, ze chora, a nie zalamana z powodu tego, ze spalanie wzroslo, ogarnij sie :D 5/100 pali w trasie przy predkosci 90 km/h, a w miescie z 8, jak kazdy samochod :D

Re: Nocne mary...

: 30 cze 2012, 18:02
autor: Marcinek
[quote="polakotek"]Trololololo, pogrzalo Cie? :D napisalam, ze chora, a nie zalamana z powodu tego, ze spalanie wzroslo, ogarnij sie :D 5/100 pali w trasie przy predkosci 90 km/h, a w miescie z 8, jak kazdy samochod :D[/quote]

Moje bi turbo zjada wmieście 9l ;D 95 ;d

Re: Nocne mary...

: 30 cze 2012, 18:10
autor: MiSiEk-GDA
:hello:
Masakra, a ja padam na pysk, w tym upale skwarze kumpla przeproradzałem :doh: jedno mieszkanie na 4 piętrze i te nowe tak samo i lataj z kartonami po schodach :doh: 4 kursy były i powiem wam zdecydowanie 9Nka to nie auto dostawcze ale dał radę, później jeszcze oberwanie chmury w GD podczas przeprowadzki i bym skończył jako amfibia :grin:

Re: Nocne mary...

: 30 cze 2012, 18:17
autor: krzychu20
U mnie parówa też dobra była :D
Kapał mi pot z czoła jak amory z tyłu wyciągałem :grin:

Re: Nocne mary...

: 30 cze 2012, 18:21
autor: murzyn
Bry :hello:
Nom,trochę ciepło :crazy:
Trzeba często uzupełniać płyny :crazy: Tsssyt :piwo:

A mi klima wariuje :scratch: bez magika się nie obędzie :doh:

Re: Nocne mary...

: 30 cze 2012, 18:25
autor: Marcinek
jo u mnie najpierw burza teraz znowu parówa zwaliłem koło zeby oblukać zawieche bo coś jest jak dla mnie nie tak i coś hałasuje ale okazało sie wszystko sztywno więc przypuszczam ze to wydech. Ale coś czuje ładnie deszczem przywali

Re: Nocne mary...

: 30 cze 2012, 18:32
autor: KondzioR.
aleee parówa... masakra .. chyba trzeba zimne piwko bo inaczej nie da rady ..

Re: Nocne mary...

: 30 cze 2012, 18:33
autor: Marcinek
[quote="KondzioR."]aleee parówa... masakra .. chyba trzeba zimne piwko bo inaczej nie da rady ..[/quote]

Nic nie gadaj o alkoholu :D wczoraj ładnie po świętowałem :D dziś jeszcze są skutki :P

http://besty.pl/1320099 haha

Re: Nocne mary...

: 30 cze 2012, 18:48
autor: zybercik
Miałem dziś dobry dzień... Wrociłem do domu i huk. Dziura w tłumiku - do wymiany.
Grrrrr :butcher:

Re: Nocne mary...

: 30 cze 2012, 19:00
autor: Marcinek
zrób przelot ;D kup rynne z Castoramy wyprofiluj ;D i bd si

Re: Nocne mary...

: 30 cze 2012, 19:06
autor: kazikboy
nie bedzie si bo bedzie za lekki wydech i spadnie moc silnika ;) swoja droga ciekawe zapewne prawie jak na filmach z tyłu ogien poszedł :D