Strona 263 z 667
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 17:31
autor: dumle
[quote="polakotek"]ale bedzie piekna kampania wrzesniowa![/quote]
nie wiem czy jest się czym chwalić? :scratch:

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 17:33
autor: polakotek
Zale sie.
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 17:38
autor: dumle
ale to tylko świadczy o twojej niewiedzy, ale co kto lubi

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 17:41
autor: polakotek
Polecam Ci dumle studiowanie prawa. Serio.
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 17:53
autor: shao
A ja polecam studiowanie lezenia do gory brzuchem

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 17:53
autor: dumle
polakotek
Na swoich studiach miałem prawo handlowe, wiem że to mały urywek ale nie miałem z tym problemu. Problem w tym, że jestem umysłem ścisłym i mnie pociąga matematyka i tym pochodne, a nie klepanie regułek i teorii

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 17:56
autor: dumle
[quote="shao"]A ja polecam studiowanie lezenia do gory brzuchem

[/quote]
to to ja robię najlepiej bez studiowania

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 17:56
autor: Bielo
hard to znajomi na weterynarii mają bo oprócz miliarda terorii do zapamiętania mają wkładanie rąk po ramiona w krowią macicę i krowi odbyt
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 17:58
autor: dumle
[quote="Bielo"]hard to znajomi na weterynarii mają bo oprócz miliarda terorii do zapamiętania mają wkładanie rąk po ramiona w krowią macicę i krowi odbyt[/quote]
weterynarię i medycynę już tu przerabialiśmy

fakt, moim zdaniem najcięższe kierunki jakie istnieją i nic im do pięt nie dorasta

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 17:58
autor: shao
Lepiej wkladac rece w krowi odbyt niz miec wkladane racice w swoj

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 17:59
autor: dumle
Bielo
co tak szybko przerobiłeś post? bałeś się czegoś?

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 18:01
autor: Bielo
a wiadomo

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 18:02
autor: shao
Mariusz nie daj sie!

Dobrze, ze widzialem post przed editem

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 18:03
autor: dumle
ja też widziałem i wiem do kogo był skierowany i w jakim tonie

ale dobra, udajmy że nic nie było bo afera będzie! i komisje znowu będą zwoływać :/
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 18:05
autor: shao
Z tej okazji zjem se ciastka
