Strona 262 z 667
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 10:21
autor: KondzioR.
[quote="rumcajs25"]Konrad, a wiesz od czego jest szukajka? :acute:[/quote]
No sęk w tym ze coś znaleźć nie moge :/
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 11:10
autor: rumcajs25
webak pracowac a nie na fejsie i PKP siedzisz

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 11:18
autor: webak
[quote="rumcajs25"]
webak pracowac a nie na fejsie i PKP siedzisz

[/quote]
Spokojna, dzisiaj na popo mam

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 11:54
autor: barmaz91
Witam wszystkich. dawno mnie nie było, ale nawet nie chce mi sie ogarniac co tam pisaliście :crazy: :crazy:
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 11:56
autor: webak
[quote="barmaz91"]Witam wsyztkich dawno mnei nei bzo ale niwet nie chce mi sie ogarniac co tam pisaliście :crazy: :crazy:[/quote]
To chociaż ogarnij pisownie
Ja spadam ogarniać bajzel

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 11:57
autor: barmaz91
laptop cos nie bangla czasem
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 14:31
autor: kazikboy
dowcip w stylu Karola S
kto pod kim dołki kopie
ten ma szpadelek :crazy:
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 15:47
autor: dumle
siema ludzie

wczorajszy mecz zgodnie z planem, dziś wygrywają włosi i dla mnie w finale już bez różnicy kto wygra bo lubię te dwie drużyny

Re: Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 16:43
autor: czaja
[quote="dumle"]siema ludzie

wczorajszy mecz zgodnie z planem, dziś wygrywają włosi i dla mnie w finale już bez różnicy kto wygra bo lubię te dwie drużyny

[/quote]
Włosi będą grać, a i tak wygraja Niemiaszki

Właśnie wracam do domku. Jutro tylko 6 godzin w robocie i weekend
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 16:47
autor: dumle
[quote="czaja"]Włosi będą grać, a i tak wygraja Niemiaszki

[/quote]
niby tak, bo grają świetnie, ale jednak będę trzymał za Włoszkami
[quote="czaja"]Jutro tylko 6 godzin w robocie i weekend[/quote]
i opalanko na podwórku? bo od jutra ma być niezła patelnia we wawce, ja kombinuję gdzie tu uciekać nad wodę

ostatnio kajakowałem na zegrzu, ale były takie fale że ledwo się płynęło, no i ta woda wiele do życzenia daje.. :<
Re: Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 16:59
autor: czaja
[quote="dumle"]
i opalanko na podwórku? bo od jutra ma być niezła patelnia we wawce, ja kombinuję gdzie tu uciekać nad wodę

ostatnio kajakowałem na zegrzu, ale były takie fale że ledwo się płynęło, no i ta woda wiele do życzenia daje.. :<[/quote]
może poszukam jakichś autek w północno-wschodniej części Wawy i sobie poogladam. Kumpel wynalazł mi Mondeo 2003 rok 1.8 benzyna. Też w dobrej konfiguracji.
Zaraz mnie pewnie zjecie że chce forda

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 17:04
autor: barmaz91
A ja leze przed tv i odpoczywam po pracy
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 17:09
autor: MiSiEk-GDA
[quote="czaja"]może poszukam jakichś autek w północno-wschodniej części Wawy i sobie poogladam. Kumpel wynalazł mi Mondeo 2003 rok 1.8 benzyna. Też w dobrej konfiguracji.
Zaraz mnie pewnie zjecie że chce forda [/quote]
zawsze byś miał spoty w dualu

bo o ile pamietam to mondeo miało zawsze obok nas w te same dni :crazy:
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 17:12
autor: dumle
[quote="czaja"]Zaraz mnie pewnie zjecie że chce forda

[/quote]
a kto ma Cię tu zjadać, przecież to dla Ciebie auto i to Ty masz być zadowolony

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 17:19
autor: polakotek
ale bedzie piekna kampania wrzesniowa!