Strona 262 z 667

Re: Nocne mary...

: 28 cze 2012, 10:21
autor: KondzioR.
[quote="rumcajs25"]Konrad, a wiesz od czego jest szukajka? :acute:[/quote]
No sęk w tym ze coś znaleźć nie moge :/

Re: Nocne mary...

: 28 cze 2012, 11:10
autor: rumcajs25
webak pracowac a nie na fejsie i PKP siedzisz :D

Re: Nocne mary...

: 28 cze 2012, 11:18
autor: webak
[quote="rumcajs25"]webak pracowac a nie na fejsie i PKP siedzisz :D[/quote]

Spokojna, dzisiaj na popo mam :grin:

Re: Nocne mary...

: 28 cze 2012, 11:54
autor: barmaz91
Witam wszystkich. dawno mnie nie było, ale nawet nie chce mi sie ogarniac co tam pisaliście :crazy: :crazy:

Re: Nocne mary...

: 28 cze 2012, 11:56
autor: webak
[quote="barmaz91"]Witam wsyztkich dawno mnei nei bzo ale niwet nie chce mi sie ogarniac co tam pisaliście :crazy: :crazy:[/quote]

To chociaż ogarnij pisownie :P

Ja spadam ogarniać bajzel :D

Re: Nocne mary...

: 28 cze 2012, 11:57
autor: barmaz91
laptop cos nie bangla czasem

Re: Nocne mary...

: 28 cze 2012, 14:31
autor: kazikboy
dowcip w stylu Karola S
kto pod kim dołki kopie
ten ma szpadelek :crazy:

Re: Nocne mary...

: 28 cze 2012, 15:47
autor: dumle
siema ludzie :D
wczorajszy mecz zgodnie z planem, dziś wygrywają włosi i dla mnie w finale już bez różnicy kto wygra bo lubię te dwie drużyny :D

Re: Re: Nocne mary...

: 28 cze 2012, 16:43
autor: czaja
[quote="dumle"]siema ludzie :D
wczorajszy mecz zgodnie z planem, dziś wygrywają włosi i dla mnie w finale już bez różnicy kto wygra bo lubię te dwie drużyny :D[/quote]
Włosi będą grać, a i tak wygraja Niemiaszki :)
Właśnie wracam do domku. Jutro tylko 6 godzin w robocie i weekend

Re: Nocne mary...

: 28 cze 2012, 16:47
autor: dumle
[quote="czaja"]Włosi będą grać, a i tak wygraja Niemiaszki :)[/quote]

niby tak, bo grają świetnie, ale jednak będę trzymał za Włoszkami :D

[quote="czaja"]Jutro tylko 6 godzin w robocie i weekend[/quote]
i opalanko na podwórku? bo od jutra ma być niezła patelnia we wawce, ja kombinuję gdzie tu uciekać nad wodę :) ostatnio kajakowałem na zegrzu, ale były takie fale że ledwo się płynęło, no i ta woda wiele do życzenia daje.. :<

Re: Re: Nocne mary...

: 28 cze 2012, 16:59
autor: czaja
[quote="dumle"]
i opalanko na podwórku? bo od jutra ma być niezła patelnia we wawce, ja kombinuję gdzie tu uciekać nad wodę :) ostatnio kajakowałem na zegrzu, ale były takie fale że ledwo się płynęło, no i ta woda wiele do życzenia daje.. :<[/quote]
może poszukam jakichś autek w północno-wschodniej części Wawy i sobie poogladam. Kumpel wynalazł mi Mondeo 2003 rok 1.8 benzyna. Też w dobrej konfiguracji.
Zaraz mnie pewnie zjecie że chce forda :grin:

Re: Nocne mary...

: 28 cze 2012, 17:04
autor: barmaz91
A ja leze przed tv i odpoczywam po pracy

Re: Nocne mary...

: 28 cze 2012, 17:09
autor: MiSiEk-GDA
[quote="czaja"]może poszukam jakichś autek w północno-wschodniej części Wawy i sobie poogladam. Kumpel wynalazł mi Mondeo 2003 rok 1.8 benzyna. Też w dobrej konfiguracji.
Zaraz mnie pewnie zjecie że chce forda [/quote]
zawsze byś miał spoty w dualu :grin: bo o ile pamietam to mondeo miało zawsze obok nas w te same dni :crazy:

Re: Nocne mary...

: 28 cze 2012, 17:12
autor: dumle
[quote="czaja"]Zaraz mnie pewnie zjecie że chce forda :grin:[/quote]
a kto ma Cię tu zjadać, przecież to dla Ciebie auto i to Ty masz być zadowolony :D

Re: Nocne mary...

: 28 cze 2012, 17:19
autor: polakotek
ale bedzie piekna kampania wrzesniowa!