Strona 261 z 667
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:31
autor: Tony
ja robie to co trzeba zrobic,zadnych modow niebedzie zwyczajny golf,ta zajawka na mody juz mi przeszła

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:33
autor: MiSiEk-GDA
Ja z modów to ostatnio bębny odmalowałem :lol:
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:36
autor: polakotek
Walka przegrana niestety :/
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:38
autor: MiSiEk-GDA
[quote="polakotek"]Walka przegrana niestety :/[/quote]
dasz radę

nie od razu za 1 razem wszystko wypala

a cała buda będzie ładna z czerwonymi lampkami nie to auto hehe
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:40
autor: polakotek
Ta, tylko trzeba najpierw sprawic zeby dzialalo

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:42
autor: MiSiEk-GDA
[quote="polakotek"]Ta, tylko trzeba najpierw sprawic zeby dzialalo [/quote]
chłopaki na spocie będą mieć kolejną misję i pewnie wyjedziesz z działającymi

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:43
autor: Tony
[quote="MiSiEk-GDA"][quote="polakotek"]Ta, tylko trzeba najpierw sprawic zeby dzialalo [/quote]
chłopaki na spocie będą mieć kolejną misję i pewnie wyjedziesz z działającymi

[/quote]
ciekawe co tam jest grane,zabardzo niejestem w temaciku
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:46
autor: polakotek
problem jest taki, ze stara lampa swieci na obu setupach, czyli przed i po zmianie kabelkow, a nowa nie swieci w ogole

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:58
autor: Tony
w manualach jest temat opisany Paulina

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 8:24
autor: czaja
Dobry. Jestem w drodze do pracy. Dziś na 9 i do 16.
Potem dalsze poszukiwania.
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 8:32
autor: MiSiEk-GDA
[quote="czaja"]Potem dalsze poszukiwania.[/quote]
walczysz widzę tak samo jak ja jeszcze nie tak dawno hehe

ale powodzenia oby się udało i by była dobra fura :good:
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 9:13
autor: webak
A więc jednak Hiszpania, Brawo

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 9:18
autor: rumcajs25
A ja włąsnie wróciłem z transfuzji krwi

I wcinam sobie kanapeksy :crazy:
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 10:14
autor: KondzioR.
Panowie ma ktoś z Was pod ręką link do tematu z opisem jak sprawdzić czy sonda działa?
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 10:18
autor: rumcajs25
Konrad, a wiesz od czego jest szukajka? :acute: