Strona 260 z 667
Re: Nocne mary...
: 27 cze 2012, 23:41
autor: krzychu20
Film "Super zioło" na dwójce a ja kurde przegapiłem :glare:
Re: Nocne mary...
: 27 cze 2012, 23:49
autor: czaja
jaki wynik bo ja nie oglądałem meczyku. wiem ze dogrywka byla
[quote="Bielo"]nawet nie sądziłem, że się zdecydujesz oglądać tego Passka.[/quote]
czemu? pojechalem zeby potem nie pluc sobie w brode. a teraz wiem że takie igełki, mają mankamenty. niestety. wiadomo że to nie nowe auto, że może bylo dbane. ale powiedzialem Konradowi swoje racje, co jest do zrobienia, i podałem cene. nie zgodzil się, temat zamknięty. zyczę aby sie sprzedal za jak najwięcej :piwo:
szukam dalej. tylko sam juz nie wiem gdzie i co. bo wycieczki w Polskę za duzo kosztują.
Re: Nocne mary...
: 27 cze 2012, 23:49
autor: murzyn
Bry :hello:
chiba jakiś mecz był bo mi na wsi postawili "strefę kibica" :crazy:
http://ekobylka.wordpress.com/2012/06/2 ... -kobylce/#
Nagłośnienie trzeba przyznać mają dobre

okna się nie da otworzyć

Re: Nocne mary...
: 27 cze 2012, 23:52
autor: krzychu20
Zaatakował mnie mały głód wiec zrobiłem sobie kanapki z kremem czekoladowym a'la Nutella :crazy:
Re: Nocne mary...
: 27 cze 2012, 23:52
autor: Tony
heja co tam uwas.....

Re: Nocne mary...
: 27 cze 2012, 23:56
autor: murzyn
[quote="czaja"]szukam dalej. tylko sam juz nie wiem gdzie i co. bo wycieczki w Polskę za duzo kosztują.[/quote]
Spokojnie i powoli

dobre auta trafiają się też blisko,tylko niekoniecznie wtedy kiedy są potrzebne :crazy:
ja po auto byłem najdalej 80 km :mrgreen:
Siema
Tony
a i bym zapomniał Tssssyt :piwo:
Re: Nocne mary...
: 27 cze 2012, 23:57
autor: Bielo
czaja myślałem po prostu, że jak pisałeś wcześniej Passat i A4 na razie nie w zasięgu

a i odległość spora, żeby jeździć i oglądać, trochę takie kilometry kosztują niestety

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:13
autor: Tony
znow spac niemoge :banghead: :banghead:
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:14
autor: polakotek
Maciek posiedz ze mna, ja sie ucze tak dlugo jak dam rade :buziak:
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:15
autor: MiSiEk-GDA
A ja byłem na meczu w strefie kibica, dziś mega mega luz w porównaniu z tym hardkorem co był na Polska-Czechy, nie trzeba było krzyczeć, że będę rzygać idąc z piwem :crazy: ani na szczęście nie kończyłem oglądania na sorze hehe, tylko grzecznie do auta i do domu. Nawet zabiłem trochę czas i się pośmiałem, zawsze lepsze to niż siedzieć i kminić w 4 ścianach....
BTW
Nowa kierowniczka jest dziwna jakaś i próbuję kobietę rozgryźć ale coś czuję będzie ciężki temat i okazało się, że mieszka 3 ulice dalej ode mnie :doh:
Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:20
autor: Tony
[quote="polakotek"]Maciek posiedz ze mna, ja sie ucze tak dlugo jak dam rade :buziak:[/quote]
oki to jestem

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:21
autor: polakotek
Misiek wee, ja tu dzisiaj mialam prawdziwe dramaty zyciowe

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:21
autor: MiSiEk-GDA
ja też raczej nie będę spał teraz to mogę i z wami pozamulać

trzeba chyba odpalić pracuj.pl i inne takie i zobaczyć czy nie ma jakiejś innej roboty czy czegoś dodatkowego
[quote="polakotek"]Misiek wee, ja tu dzisiaj mialam prawdziwe dramaty zyciowe [/quote]
No właśnie czytałem teraz, że walka z lampami była

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:24
autor: Tony
u mnie natomiast szykuje sie wydatek odnosnie golfa:rorzad.łaczniki stabilizatora ,sprezyny tył i linki recznego pare złoty poleci

Re: Nocne mary...
: 28 cze 2012, 1:26
autor: MiSiEk-GDA
ja ostatnio to w rower zamiast samochód zainwestowałem

ale w auto też będzie trza zainwestować czytaj za jakiś czas zatankować dziada, bo po zeszło piątkowych rajdach typu spoty GWE i okolice trochę wypił, ale teraz znów już miejska jazda chyba, że za jakiś czas będę atakował do
Kostka23 na wiochę na grilla i flaszkę, ale to jeszcze do ustalenia
