Strona 212 z 667

Re: Nocne mary...

: 23 cze 2012, 22:11
autor: zybercik
Stary, super podejście! :niewiem:

Re: Nocne mary...

: 23 cze 2012, 22:12
autor: Dymeks
czyli mam rozumieć, że wszystko dobrze chodzi? :P

jeszcze pozwolę sobie Was zapytać, jest jakaś opcja żeby do tyłu wstawić wycieraczkę uniwersalną, czy muszę oryginał kupić ?

Re: Nocne mary...

: 23 cze 2012, 22:12
autor: kolo
ciekawe czy manetka z Variata by zadziałała w 6N ? :D bo tam mam przycisk od tylnej ;)

Re: Nocne mary...

: 23 cze 2012, 22:12
autor: paffcio
Dymeks

tak

Re: Nocne mary...

: 23 cze 2012, 22:14
autor: Dymeks
[quote="Paffcio"]Dymeks

tak[/quote]

dziękuje za odpowiedź.

Re: Nocne mary...

: 23 cze 2012, 22:14
autor: polakotek
wymontuj wycieraczke, bo brzydko wyglada i niepotrzebna, no i jeszcze na tym zarobisz :D same plusy :crazy:

Re: Nocne mary...

: 23 cze 2012, 22:14
autor: Dymeks
jeszcze pozwolę sobie Was zapytać, jest jakaś opcja żeby do tyłu wstawić wycieraczkę uniwersalną, czy muszę oryginał kupić ?

Re: Nocne mary...

: 23 cze 2012, 22:15
autor: Dymeks
[quote="polakotek"]wymontuj wycieraczke, bo brzydko wyglada i niepotrzebna, no i jeszcze na tym zarobisz :D same plusy :crazy:[/quote]

prawo nakazuje żeby wycieraczka tylna była o ile się nie mylę ;D

Re: Nocne mary...

: 23 cze 2012, 22:16
autor: kolo
oj Dymeks Dymeks jesteś nowy i błąd za błędem :D edytujemy posty :) musi być jeżeli jest na nią miejsce - podobno :D ja tam lubie moją bo w Variacie jest ładna :)

Re: Nocne mary...

: 23 cze 2012, 22:16
autor: polakotek
Nic mi o tym nie wiadomo, przeszlam przeglad bez niej :niewiem:

Re: Nocne mary...

: 23 cze 2012, 22:18
autor: paffcio
nie musi byc tak samo jak mozecie zaspawac sobie tylna szybe :D

pod warunkiem, ze macie lusterka boczne :D

Re: Nocne mary...

: 23 cze 2012, 22:18
autor: Tony
[quote="kolo"]oj Dymeks Dymeks jesteś nowy i błąd za błędem :D edytujemy posty :) musi być jeżeli jest na nią miejsce - podobno :D ja tam lubie moją bo w Variacie jest ładna :)[/quote]

kolobambolo kolega jest jeszcz swiezy tu,a ty to co spamerku nigdy bykow nierobiłes :cool: :cool:

Re: Nocne mary...

: 23 cze 2012, 22:18
autor: Dymeks
gdzieś, kiedyś czytałem, że musi być wycieraczka :)
Tylna wycieraczka ma jakieś dziwne mocowania i się zastanawiam, czy te uniwersalne (10zł/szt) będzie pasowała do tyłu..

Re: Nocne mary...

: 23 cze 2012, 22:19
autor: Dymeks
[quote="Tony"][quote="kolo"]oj Dymeks Dymeks jesteś nowy i błąd za błędem :D edytujemy posty :) musi być jeżeli jest na nią miejsce - podobno :D ja tam lubie moją bo w Variacie jest ładna :)[/quote]

kolobambolo kolega jest jeszcz swiezy tu,a ty to co spamerku nigdy bykow nierobiłes :cool: :cool:[/quote]


tylko się o mnie nie pobijcie. hehehe :D

Re: Nocne mary...

: 23 cze 2012, 22:19
autor: czaja
[quote="Paffcio"]czaja

chetnie wybralbym sie z wami na przetrzepanie potencjalnej furki dla Ciebie [/quote]
zapraszam do wawy na wizytancje.