Strona 212 z 667
Re: Nocne mary...
: 23 cze 2012, 22:11
autor: zybercik
Stary, super podejście! :niewiem:
Re: Nocne mary...
: 23 cze 2012, 22:12
autor: Dymeks
czyli mam rozumieć, że wszystko dobrze chodzi?
jeszcze pozwolę sobie Was zapytać, jest jakaś opcja żeby do tyłu wstawić wycieraczkę uniwersalną, czy muszę oryginał kupić ?
Re: Nocne mary...
: 23 cze 2012, 22:12
autor: kolo
ciekawe czy manetka z Variata by zadziałała w 6N ?

bo tam mam przycisk od tylnej

Re: Nocne mary...
: 23 cze 2012, 22:12
autor: paffcio
Dymeks
tak
Re: Nocne mary...
: 23 cze 2012, 22:14
autor: Dymeks
[quote="Paffcio"]Dymeks
tak[/quote]
dziękuje za odpowiedź.
Re: Nocne mary...
: 23 cze 2012, 22:14
autor: polakotek
wymontuj wycieraczke, bo brzydko wyglada i niepotrzebna, no i jeszcze na tym zarobisz

same plusy :crazy:
Re: Nocne mary...
: 23 cze 2012, 22:14
autor: Dymeks
jeszcze pozwolę sobie Was zapytać, jest jakaś opcja żeby do tyłu wstawić wycieraczkę uniwersalną, czy muszę oryginał kupić ?
Re: Nocne mary...
: 23 cze 2012, 22:15
autor: Dymeks
[quote="polakotek"]wymontuj wycieraczke, bo brzydko wyglada i niepotrzebna, no i jeszcze na tym zarobisz

same plusy :crazy:[/quote]
prawo nakazuje żeby wycieraczka tylna była o ile się nie mylę

Re: Nocne mary...
: 23 cze 2012, 22:16
autor: kolo
oj
Dymeks Dymeks jesteś nowy i błąd za błędem

edytujemy posty

musi być jeżeli jest na nią miejsce - podobno

ja tam lubie moją bo w Variacie jest ładna

Re: Nocne mary...
: 23 cze 2012, 22:16
autor: polakotek
Nic mi o tym nie wiadomo, przeszlam przeglad bez niej :niewiem:
Re: Nocne mary...
: 23 cze 2012, 22:18
autor: paffcio
nie musi byc tak samo jak mozecie zaspawac sobie tylna szybe
pod warunkiem, ze macie lusterka boczne

Re: Nocne mary...
: 23 cze 2012, 22:18
autor: Tony
[quote="kolo"]oj
Dymeks Dymeks jesteś nowy i błąd za błędem

edytujemy posty

musi być jeżeli jest na nią miejsce - podobno

ja tam lubie moją bo w Variacie jest ładna

[/quote]
kolobambolo kolega jest jeszcz swiezy tu,a ty to co spamerku nigdy bykow nierobiłes

Re: Nocne mary...
: 23 cze 2012, 22:18
autor: Dymeks
gdzieś, kiedyś czytałem, że musi być wycieraczka
Tylna wycieraczka ma jakieś dziwne mocowania i się zastanawiam, czy te uniwersalne (10zł/szt) będzie pasowała do tyłu..
Re: Nocne mary...
: 23 cze 2012, 22:19
autor: Dymeks
[quote="Tony"][quote="kolo"]oj
Dymeks Dymeks jesteś nowy i błąd za błędem

edytujemy posty

musi być jeżeli jest na nią miejsce - podobno

ja tam lubie moją bo w Variacie jest ładna

[/quote]
kolobambolo kolega jest jeszcz swiezy tu,a ty to co spamerku nigdy bykow nierobiłes

[/quote]
tylko się o mnie nie pobijcie. hehehe

Re: Nocne mary...
: 23 cze 2012, 22:19
autor: czaja
[quote="Paffcio"]czaja
chetnie wybralbym sie z wami na przetrzepanie potencjalnej furki dla Ciebie [/quote]
zapraszam do wawy na wizytancje.