Strona 3 z 14
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 16 kwie 2012, 16:49
autor: polakotek
Bartek, hahahaha ok

ja wiem, ze ktos mnie w koncu przekona... Nie wiem tylko jak pozniej zajade pod swoj dom, no ale who cares
Darek, wcale nie za czysto, zawsze moze byc lepiej, dlatego w najblizszych dniach sie jednak wybiore na ten odkurzacz parowy o ktorym mowilam :crazy:
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 16 kwie 2012, 19:22
autor: PaY
autko ładne tylko dbać
[quote="Marcinek"]wkoncu jakaś normalna kobita pisze ;p a nie 3 garowe cwaniaki ;P[/quote]
hmm.... czy kobita nie może jeździć na glebie??
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 16 kwie 2012, 19:28
autor: Kuba
[quote="PaY"]autko ładne tylko dbać
[quote="Marcinek"]wkoncu jakaś normalna kobita pisze ;p a nie 3 garowe cwaniaki ;P[/quote]
hmm.... czy kobita nie może jeździć na glebie??[/quote]
Powinna

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 16 kwie 2012, 19:29
autor: polakotek
No i chyba ta gleba jednak bedzie...
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 16 kwie 2012, 19:29
autor: krzychu20
Paffcio ma kit- zawieszenie

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 16 kwie 2012, 19:31
autor: Marcinek
Pay źle mnie zrozumiałeś ;P
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 19 kwie 2012, 1:13
autor: Tony
ładne auto .az miło popatrzec.powodzenia w modach

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 19 kwie 2012, 9:05
autor: Groszu
Bardzo ładna seria. Serce się raduje, że kobieta również potrafi dbać i kochać swoje autko

Czekamy na mody a tymczasem dbaj o dobry stan techniczny
Pozdrawiam i zapraszam do siebie

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 19 kwie 2012, 21:47
autor: polakotek
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 19 kwie 2012, 22:03
autor: JuStIcE
Dobry motyw

Nie pomyślałbym o tym

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 19 kwie 2012, 22:09
autor: Sako11
Witam koleżankę
Polo fajne w środe nawet stałem na światłach za Tobą w Szczecinie sądząc po numerach rej tylko że w Fiacie punto na Gdańskich blachach
Pozdrowienia

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 19 kwie 2012, 22:11
autor: adik300i
ładne polo

:good:
Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 19 kwie 2012, 22:13
autor: polakotek
[quote="Sako11"]Witam koleżankę
Polo fajne w środe nawet stałem na światłach za Tobą w Szczecinie sądząc po numerach rej tylko że w Fiacie punto na Gdańskich blachach
Pozdrowienia

[/quote]
A gdzie stales ze mna na swiatlach? Scigac sie nie chcialam?

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 20 kwie 2012, 12:41
autor: Groszu
pierwszy kotek za płotek

Re: [6n] Maleństwo by polakotek
: 20 kwie 2012, 21:51
autor: kazikboy
[quote="polakotek"][quote="Sako11"]Witam koleżankę
Polo fajne w środe nawet stałem na światłach za Tobą w Szczecinie sądząc po numerach rej tylko że w Fiacie punto na Gdańskich blachach
Pozdrowienia

[/quote]
A gdzie stales ze mna na swiatlach? Scigac sie nie chcialam?

[/quote]
hehe

to raczej pierwszy mod jaki powinien byc to powazny swap

i nawet moja eSka nie da rady

swoja droga zadbany egrzemplarz tylko ktos lubial wachlowac biegami ze skrzynia jak i gałka nie wytrzymala

i nie straszcie dziewczyny przebiegiem benzyny jeszcze tak duzo nie jezdza przykładem moze byc Deski 6N-ka
moja eks A4 miala ponad 400tys KM kazdy dawał 200tys puki ja nie mialem czasu sprzatac ;P
do nastepnego razu na spocie Kolezanko
