Strona 3 z 14

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 16 kwie 2012, 16:49
autor: polakotek
Bartek, hahahaha ok :) ja wiem, ze ktos mnie w koncu przekona... Nie wiem tylko jak pozniej zajade pod swoj dom, no ale who cares :D

Darek, wcale nie za czysto, zawsze moze byc lepiej, dlatego w najblizszych dniach sie jednak wybiore na ten odkurzacz parowy o ktorym mowilam :crazy:

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 16 kwie 2012, 19:22
autor: PaY
autko ładne tylko dbać :)

[quote="Marcinek"]wkoncu jakaś normalna kobita pisze ;p a nie 3 garowe cwaniaki ;P[/quote]


hmm.... czy kobita nie może jeździć na glebie??

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 16 kwie 2012, 19:28
autor: Kuba
[quote="PaY"]autko ładne tylko dbać :)

[quote="Marcinek"]wkoncu jakaś normalna kobita pisze ;p a nie 3 garowe cwaniaki ;P[/quote]


hmm.... czy kobita nie może jeździć na glebie??[/quote]


Powinna :grin:

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 16 kwie 2012, 19:29
autor: polakotek
No i chyba ta gleba jednak bedzie...

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 16 kwie 2012, 19:29
autor: krzychu20
Paffcio ma kit- zawieszenie :D

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 16 kwie 2012, 19:31
autor: Marcinek
Pay źle mnie zrozumiałeś ;P

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 19 kwie 2012, 1:13
autor: Tony
ładne auto .az miło popatrzec.powodzenia w modach :)

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 19 kwie 2012, 9:05
autor: Groszu
Bardzo ładna seria. Serce się raduje, że kobieta również potrafi dbać i kochać swoje autko :)
Czekamy na mody a tymczasem dbaj o dobry stan techniczny :grin:

Pozdrawiam i zapraszam do siebie :thumbsup:

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 19 kwie 2012, 21:47
autor: polakotek
Dzisiaj z okazji nerwicy wybralam sie do kumpla do garazu, chodzilam, myslalam co by tu zrobic, no i wymyslilam :D nic wielkiego, ale cieszy, no a znaczka zmarnowac nie moglam, wiec zrobilam sobie z niego nowa przywieszke :D

Obrazek Obrazek

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 19 kwie 2012, 22:03
autor: JuStIcE
Dobry motyw :D Nie pomyślałbym o tym :D

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 19 kwie 2012, 22:09
autor: Sako11
Witam koleżankę :)

Polo fajne w środe nawet stałem na światłach za Tobą w Szczecinie sądząc po numerach rej tylko że w Fiacie punto na Gdańskich blachach

Pozdrowienia :grin:

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 19 kwie 2012, 22:11
autor: adik300i
ładne polo :) :good:

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 19 kwie 2012, 22:13
autor: polakotek
[quote="Sako11"]Witam koleżankę :)

Polo fajne w środe nawet stałem na światłach za Tobą w Szczecinie sądząc po numerach rej tylko że w Fiacie punto na Gdańskich blachach

Pozdrowienia :grin:[/quote]


A gdzie stales ze mna na swiatlach? Scigac sie nie chcialam? :D

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 20 kwie 2012, 12:41
autor: Groszu
pierwszy kotek za płotek :D

Re: [6n] Maleństwo by polakotek

: 20 kwie 2012, 21:51
autor: kazikboy
[quote="polakotek"][quote="Sako11"]Witam koleżankę :)

Polo fajne w środe nawet stałem na światłach za Tobą w Szczecinie sądząc po numerach rej tylko że w Fiacie punto na Gdańskich blachach

Pozdrowienia :grin:[/quote]


A gdzie stales ze mna na swiatlach? Scigac sie nie chcialam? :D[/quote]

hehe ;) to raczej pierwszy mod jaki powinien byc to powazny swap :D i nawet moja eSka nie da rady :D
swoja droga zadbany egrzemplarz tylko ktos lubial wachlowac biegami ze skrzynia jak i gałka nie wytrzymala ;)
i nie straszcie dziewczyny przebiegiem benzyny jeszcze tak duzo nie jezdza przykładem moze byc Deski 6N-ka
moja eks A4 miala ponad 400tys KM kazdy dawał 200tys puki ja nie mialem czasu sprzatac ;P

do nastepnego razu na spocie Kolezanko :)