Strona 2 z 2

Re: Co to jest?

: 14 mar 2011, 18:52
autor: Bartosz85
Czarna puszka/pudelko z wtyczka i kilkoma kabelkami.

Re: Co to jest?

: 14 mar 2011, 19:44
autor: mariusz89
okey poszukam

Re: Co to jest?

: 15 mar 2011, 12:47
autor: mariusz89
Czy to może być kostka i kable od centralnego zamka? To siedzi w drzwiach.

Obrazek


Obrazek

Re: Co to jest?

: 15 mar 2011, 21:36
autor: mistrzsieci
To standardowa wtyczka, może być nią wiele rzeczy podłączonych ale gdzie ją znalazłeś w aucie?
Bagażnik? Drzwi?

I jeśli to centralny to może być elektryczny, wtedy nie znajdziesz pompy- a rygielki u mnie bez centralnego też ciężko chodzą...

Re: Co to jest?

: 16 mar 2011, 8:33
autor: mariusz89
w drzwiach pasażera, ale już wiem od czego ona od sterowania lusterkami;/ bo od pasażera nie ustawia się elektrycznie. A ten przekaźnik elektryk mówił że od alarmu tylko pilota brak...