[quote="Marcinek"]pogoda super ;P jakiś spot albo zlot by sie nadał.. ale jeszcze lekcje z mechniki trzeba zrobic ...ehh[/quote]
maturzyści pozdrawiają Marcina
Re: Nocne mary...
: 22 kwie 2012, 10:26
autor: Marcinek
Ja was bd pozdrawiał jak bd byczył sie przed kompem a wy bd sie pocić jak świniaczki hehe
Re: Nocne mary...
: 22 kwie 2012, 10:32
autor: patrykbadyl
[quote="Marcinek"]Ja was bd pozdrawiał jak bd byczył sie przed kompem a wy bd sie pocić jak świniaczki hehe[/quote]
tylko że my będziemy sie pocić przez 3 dni a później przez 2 na ustnych i do prawie do końca czerwca wolne, a Ty? a Ty będziesz siedział to końca czerwca w szkole :crazy:
Re: Nocne mary...
: 22 kwie 2012, 10:32
autor: shao
[quote="webak"]Shao, robię to dla siebie, więc nikomu nie musi się podobać [/quote]
Bardziej mi chodzilo o wykorzystanie zdjec bez zgody niz o podobanie sie jezeli tylko dla siebie, to ok, jezeli zaczniesz to dystrybuowac w klasie nawet za zwrot kosztow plytki to mozesz miec error.
Re: Nocne mary...
: 22 kwie 2012, 10:33
autor: Marcinek
[quote="patrykbadyl"][quote="Marcinek"]Ja was bd pozdrawiał jak bd byczył sie przed kompem a wy bd sie pocić jak świniaczki hehe[/quote]
tylko że my będziemy sie pocić przez 3 dni a później przez 2 na ustnych i do prawie do końca czerwca wolne, a Ty? a Ty będziesz siedział to końca czerwca w szkole :crazy:[/quote]
za mało mnie znasz:p
Re: Nocne mary...
: 22 kwie 2012, 10:34
autor: patrykbadyl
[quote="shao"][quote="webak"]Shao, robię to dla siebie, więc nikomu nie musi się podobać [/quote]
Bardziej mi chodzilo o wykorzystanie zdjec bez zgody niz o podobanie sie jezeli tylko dla siebie, to ok, jezeli zaczniesz to dystrybuowac w klasie nawet za zwrot kosztow plytki to mozesz miec error.[/quote]
no i dzięki Shao
słyszałeś Webak, ja chcę jedną kopię, a zwrotu kosztów nie masz prawa się domagać
Re: Nocne mary...
: 22 kwie 2012, 10:34
autor: webak
[quote="patrykbadyl"]
no i dzięki Shao
słyszałeś Webak, ja chcę jedną kopię, a zwrotu kosztów nie masz prawa się domagać [/quote]
Dlatego żadnej kopii nie dostaniesz :piwo:
Re: Nocne mary...
: 22 kwie 2012, 10:35
autor: Marcinek
[quote="patrykbadyl"][quote="shao"][quote="webak"]Shao, robię to dla siebie, więc nikomu nie musi się podobać [/quote]
Bardziej mi chodzilo o wykorzystanie zdjec bez zgody niz o podobanie sie jezeli tylko dla siebie, to ok, jezeli zaczniesz to dystrybuowac w klasie nawet za zwrot kosztow plytki to mozesz miec error.[/quote]
no i dzięki Shao
słyszałeś Webak, ja chcę jedną kopię, a zwrotu kosztów nie masz prawa się domagać [/quote]
ty nie masz prawa sie domagać płytki
Re: Nocne mary...
: 22 kwie 2012, 10:37
autor: patrykbadyl
[quote="Marcinek"]
ty nie masz prawa sie domagać płytki [/quote]
to chyba ty mnie nie znasz... ja już mam tę kopię zamówioną odkąd zobaczyliśmy nasz zajefajny film...
Re: Nocne mary...
: 22 kwie 2012, 10:38
autor: webak
[quote="patrykbadyl"]
to chyba ty mnie nie znasz... ja już mam tę kopię zamówioną odkąd zobaczyliśmy nasz zajefajny film...[/quote]
Zamówić to sobie możesz browara na allegro
Re: Nocne mary...
: 22 kwie 2012, 10:40
autor: shao
Bedziecie mogli razem dzielic lozko w pace
Re: Nocne mary...
: 22 kwie 2012, 10:41
autor: Marcinek
i kibel
Re: Nocne mary...
: 22 kwie 2012, 10:43
autor: webak
[quote="Marcinek"]i kibel [/quote]
To mnie pocieszyłeś :crazy:
Re: Nocne mary...
: 22 kwie 2012, 10:48
autor: patrykbadyl
[quote="webak"][quote="patrykbadyl"]
to chyba ty mnie nie znasz... ja już mam tę kopię zamówioną odkąd zobaczyliśmy nasz zajefajny film...[/quote]
Zamówić to sobie możesz browara na allegro [/quote]
ni dy rydy
lepiej iść do sklepu i kupić
Re: Nocne mary...
: 22 kwie 2012, 10:49
autor: patrykbadyl
[quote="webak"][quote="Marcinek"]i kibel [/quote]
To mnie pocieszyłeś :crazy:[/quote]
juz kibla nie zaliczymy, ewentualnie nie będziemy mieli matury... ;P