[6n2] Polo nie odpala

Moderatorzy: Global Moderator, Moderator

N
Neex
Newbie
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2015, 11:43

[6n2] Polo nie odpala

Post autor: Neex »

Witam,jestem posiadaczem polówki 6n2 2000r i mój problem polega na tym,że polówka nie chce odpalić za pierwszym.gdy przekręcam kluczyk,to jest coś w stylu tarcia,a
odpala dopiero gdzieś za 3-4 podejściem.Czy wie ktoś może czego to jest wina?Bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
zxxck
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2013, 10:42
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: zxxck »

Stawiałbym w tym przypadku na awarię rozrusznika, najprawdopodobniej blokuje się automat.
A
Anonymous

Post autor: Anonymous »

j.w. rozrusznik do sprawdzenia
N
Neex
Newbie
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2015, 11:43

Post autor: Neex »

Dziękuję za odpowiedzi,a jeszcze jedno.Nieraz jest tak,że odpali za pierwszym,nieraz tak,że dopiero za 3-4. Czy to nadal wina rozrusznika?jeśli tak,to jakie to są koszty?
Awatar użytkownika
zxxck
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2013, 10:42
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: zxxck »

Raczej nie szukałbym na siłę nic innego bo wszystko wskazuje na rozrusznik. Co do kosztów naprawy musisz sobie decyzję podjąć sam ponieważ jeżeli planujesz tym jeszcze chwile jeździć i cieszyć się jazdą to polecałbym oddać samochód do ogarniętego elektryka który rozbierze Ci cały rozrusznik przesmaruje posprawdza i powymienia to co do wymiany. Tutaj koszt może sięgać koło 200 zł regeneracja takiego rozrusznika oczywiście kompletnego, można też pokusić się o założenie rozrusznika używanego po pieniądzach i liczyć się z tym że będzie nadal śmigał... wszystko zależy od tego co planujesz robić z tym samochodem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „elektryka + centralny zamek”