[quote=""Filipovic""]Aaa teraz ja zaspoileruje i powiem, że byłem u mojego naczelnego sprzedawcy części Piotra i powiem, że garaż mało się zmienił. Dalej jest czarny, tylko zamiast gratów GTI etc. jest ABT.. ;p Ale to już rozmowa na inny temat, inna marka. ;p Polo Bejcusia poszło..
Co kupione jak już tak się zastanawiacie. ;p
- schowek na okulary
- stelaże głośników tył
- klamki czarne
- ledy w postojówki
- mały bat anteny
- ''protectory

'' na przednie lampy[/quote]
No troszku zakupił po rozsądnych plnach a polo moje jeszcze nie sprzedane ale na dniach już może... puki umowa nie spisana polo u mnie a ABT to chyba
Absolutny
Brak
Trakcji czy co bo nie wiem... :jester:
[quote=""Adrian_Malbork""]Przeca wszyscy wiedzą co ma Bejcuś

w ABT nie gustuje, ale zaraz zobaczymy co tam będzie.
A było tam coś CUP?

:D:D[/quote]
Było CUP :haha: ale trza eurosy najpierw pozbierać :rotfl: nie jeszcze nie mam ale napewno w tym tygodniu będzie.
Tak coś na temat może a nie pitu pitu - Bart składa fanty bo ze smakiem idzie, parę fajnych akcesoriów a dużo dla uroku, widać że się stara rozsądnie wybierać fanty! Oby tak dalej ziooom ! Tylko tssyytt.... :plesantry: by się przydał :autko: