[quote="polakotek"]
HALOOO, zdjelam znaczek, pochwalcie mnie![/quote]
O,zdjęłaś znaczek :shock: to się chwali :crazy:
[quote="krzychu20"]Przesiadłem sie na gulfa w klekocie to spalanie 6l /100 ropy różnice robiło szałową[/quote]
No 6 l w mieście nie dam rady :niewiem: ale 7 już wystarcza
przy pałowaniu jeszcze poniżej 10 ale niedużo :mrgreen:
w ogole to wszyscy spadajcie, ja sie tu jaram a wy nic [/quote]
czemu mam spadac.pochwaliłem cie :niewiem:
V ZLOT PKP 2010
VI ZLOT PKP 2011:
I MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI NOZNEJ.GRUPA MAZ
Grupa Mazowiecka -Stara gwardia
Smigałem: Polo 6n2 sdi,6n2 gti ,Golfik 4 ,9n 1.9TDI
Audi A6 C6 3.2 Fsi .Audi Q7 4.2.Hyundai I 30 1.4., Obecnie Octavia 1.5TSI
[quote="polakotek"]Jak dasz kase na wache albo po mnie przyjedziesz to spoko, jade gdzie tylko chcesz [/quote]
Nie przyjade, bo moja by mnie zabiła za to
[quote="polakotek"]No co ja zrobie, ze mnie trzeba motywowac pochwalami :niewiem:[/quote]
lepiej pozno niz wcale ale pochwaliłem.
V ZLOT PKP 2010
VI ZLOT PKP 2011:
I MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI NOZNEJ.GRUPA MAZ
Grupa Mazowiecka -Stara gwardia
Smigałem: Polo 6n2 sdi,6n2 gti ,Golfik 4 ,9n 1.9TDI
Audi A6 C6 3.2 Fsi .Audi Q7 4.2.Hyundai I 30 1.4., Obecnie Octavia 1.5TSI
trzeba najpierw obczaic kto te 6n2 sprzedaje. skory do odratowania. naprawi sie podgrzewane pi*** z prawej strony.. ciekawie jak lakier. sie zobaczy sie :)mialem kupca na moje polo:P bo mam wystawione za 2800 ojro tzn interesanta
[quote="xdavvex"]trzeba najpierw obczaic kto te 6n2 sprzedaje. skory do odratowania. naprawi sie podgrzewane pi*** z prawej strony.. ciekawie jak lakier. sie zobaczy sie :)mialem kupca na moje polo:P bo mam wystawione za 2800 ojro tzn interesanta [/quote]
2800 za 6nke ? kto tyle da?
Chociaż w sumie.. na złotówki to majątek, na euro grosze
kup moją za 2500