V ZLOT PKP 2010
VI ZLOT PKP 2011:
I MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI NOZNEJ.GRUPA MAZ
Grupa Mazowiecka -Stara gwardia
Smigałem: Polo 6n2 sdi,6n2 gti ,Golfik 4 ,9n 1.9TDI
Audi A6 C6 3.2 Fsi .Audi Q7 4.2.Hyundai I 30 1.4., Obecnie Octavia 1.5TSI
[quote="Tony"]a ja dzis pozegnałem polo[/quote]
Nie tylko ty.Moj jutro do sasiada idzie.Rozgladam sie pomalu za jakims afh i gti,ale chyba mam za malo kasy jeszcze mam.
[quote="JuStIcE"]przem_polo
Może nie AFH czy GTI, ale jak dla mnie w mega stanie (przynajmniej na foto)
:http://otomoto.pl/volkswagen-polo-1-6-k ... 61252.html[/quote]
Ogladalem rozmyslalem.Chce CC,ale nie zolte.Czarne,albo gti z klima.Kolor lc9z.
Nie moze byc,bo graty ktore mam sa bardzo podobne do tych,ktore ma juz kuba w swoim zoltym.