Elektrozawór pompa Lucas

Moderatorzy: Global Moderator, Moderator

e
ebol3
Newbie
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 19 paź 2009, 21:26

Elektrozawór pompa Lucas

Post autor: ebol3 »

Witam,
mam pytanie odnośnie tego elektrozaworu który był zamontowany w pompie Lucasa w VW Polo 1.9D AEF, czy można go zastąpić jakimś podobnym, w serwisie powiedzieli mi za te część 900 zloty (lekka przesada) i nigdzie nie mogę znaleźć zamiennika. Może da się tę część zregenerować (naprawić).

Obrazek
Awatar użytkownika
wojtasek
Mały interesant
Mały interesant
Posty: 240
Rejestracja: 14 lis 2008, 12:45
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: wojtasek »

nigdy nie jest tak żeby gorzej być nie mogło
Awatar użytkownika
vjarecki
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:56

Post autor: vjarecki »

Skontaktuj się z waglik-kiem ostatnio kupił całą pompę wtryskową dla samego podciśnieniowego siłownika. Może się dogadacie, ewentualnie sklepy z częściami używanymi tzw. szroty :)

Jeżeli cewka jest sprawna (posiada jakiś opór Ώ-ów) możesz spróbować odmoczyć go w rozpuszczalniku, tylko zdejmij z niego uszczelki, bo się uszkodzą. Po odmoczeniu przedmuchać sprężonym powietrzem.
Moim zdaniem raczej ten zabieg ma marne szanse, ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz – ja bym tak zrobił.
Awatar użytkownika
ghul177
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 450
Rejestracja: 08 kwie 2009, 17:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: ghul177 »

poszukaj u ludzi(mechaników pompiarzy) co sie bawia dieslami ,lubią sie im plątać pompy wtryskowe na warsztacie i może Ci odsprzedadzą ten zaworek
ODPOWIEDZ

Wróć do „elektryka + centralny zamek”