Witamy Cię serdecznie w skromnych prograch VW Polo Klub Polska!

Żebyś mógł poczuć się jak w domu i nie czuł się zagubiony przy pierwszym kontakcie ze stroną i forum naszego Klubu - powstał właśnie ten przewodnik.

Poprowadzi Cię on krok po kroku po największym forum sympatyków VW Polo w Polsce.

Jako gość, niezarejestrowany użytkownik masz możliwość przeglądanie forum Technika.

Aby pisać posty i tym samym w pełni korzystać z naszych rad i wiedzy odnośnie marki wystarczy się zarejestować. Zajmie to tylko chwilę i oczywiście jest darmowe.

Jako zarejestowany użytkownik korzystasz z większej ilości zasobów forum, jednak dopiero jako Klubowicz odkryjesz wszystkie zakamarki świata forumowego.

Na samym początku zapraszamy Cię do przywitania się w temacie - TU SIĘ WITAMY.

Do zadawania pytań technicznych i jednocześnie zgłaszania usterek służy forum 100 technicznych pytań do...

Jako zarejestrowany użytkownik masz także możliwość zakupów w naszym sklepiku.

Nasz klub to przede wszystkim ludzie. By sprawdzić gdzie i kiedy odbywają się najbliższe spoty (spotkania ludzi związanych z klubem w poszczególnych rejonach Polski i nie tylko) zapraszamy do działu spoty klubowe.

Jeśli spodoba Ci się u nas i zapragniesz czegoś więcej, niż tylko bycie zwykłym userem, zachęcamy Cię do zgłoszenia swojej kandydatury na Klubowcza.

Bycie klubowiczem to nie tylko dumne wożenie wlepki na aucie, to również szereg nowych możliwości. Dla klubowiczów i tylko dla nich widoczne jest forum Klub, a w nim między innymi: lista partnerów klubu z rabatami (sklepy tuningowe, oponiarskie, inter cars i wiele innych), tematy, w których swoje samochody prezentują inni Klubowicze, możliwość zakupienia koszulki klubowej, zniżkowej karty klubowicza i wielu wielu innych dogodności.

Zdecydowałeś się? Wystarczy kliknąć tutaj i zgłosić swoją kandydaturę.

Jesteśmy wyrozumiali i tolerancyjni, ale mając na uwadze także naszych stałych bywalców, nowi użytkownicy (Ci, którzy nie napisali jeszcze 10 postów) muszą uzbroić się w cierpliwość jeśli chodzi o pisanie na forum - Wasze posty muszą być każdorazowo zaakceptowanie przez moderatorów - to także dla Waszego dobra, aby jakiś nadgorliwy forumowicz nie zwrócił się do Was nieparlamentarnie, "ale to pytanie padło już 1000 razy".


By dowiedzieć się kto jakim działem się opiekuje, kto jest administratorem, a kto moderatorem wystarczy kliknąć tutaj.

Klub to przede wszystkim ludzie, dlatego czekamy na wszelkie uwagi i propozycje. Można je składać na subforum Uwagi do forum. Ze swojej strony gwarantujemy doborowe towarzystwo i fachową wiedze na temat naszej wspólnej pasji: vw polo.

Zapraszamy!