Aby stać się Klubowiczem należy:
- posiadać w swoim dorobku minimum 30 postów (wg wskazań licznika, czyli posty z Offtopic'u nie są brane pod uwagę)
- aktywnie udzielać się na forum minimum przez 3 miesiące (będzie tu brana pod uwagę między innymi data rejestracji na forum)
- po minionych 3 miesiącach oraz posiadaniu w swym dorobku minimum 30 postach - zgłosić chęć zostania klubowiczem w odpowiednim temacie w dziale O Klubie (grupą kandydatów i wlepami zajmuje się czaja)
- uzyskasz wtedy status KANDYDAT pod swoim nickiem;
-KANDYDATEM jesteś przez 30 dni od czasu zgłoszenia swojej kandydatury. W tym czasie oceniamy Twoje relacje z innymi użytkownikami, zachowanie na forum. Nie przejmuj się, nie musisz się nikomu podlizywać, udawać anioła. Nie ma aniołów.
- aby sprawdzić stan Twojej kandydatury na klubowicza nie musisz nigdzie wysyłać smsów. Wystarczy spojrzeć na post w temacie: INFORMACJE NA TEMAT KANDYDATUR - tam na bieżąco opisywane jest termin wpłat składek
- po danym terminie w w/w temacie proszę o uiszczenie składki

Jeśli Twoja kandydatura przeszła, to musisz pamiętać o paru zasadach:
- Klubowiczem nie jest się do śmierci. Nikt nie weźmie od Ciebie pieniędzy i wyrzuci Cię, nie martw się. Jesteśmy uczciwi.
- Jeśli Twoje zachowanie będzie budzić zastrzeżenia, psuć dobre imię forum i forumowiczów - zostaniesz pozbawiony praw - dożywotnio. Wlicza się w to takie zdarzenia, jak powodowanie niebezpieczeństw na Zlotach, jazdę po pijaku, wszczynanie awantur.
Nie tolerujemy chamstwa. Mamy dobrą opinie wśród ludzi bywających na naszych spotach i niech tak zostanie.

Aby w pełni stać się Klubowiczem:
1. Wpłacasz JEDNORAZOWĄ opłatę wpisową, w którą wliczamy utrzymanie serwera, domeny i druk wlepki, w tytule przelewu podaj TYLKO SWÓJ NICK NIC WIECĘJ – obowiązkowo!

WPŁATY PROSIMY DOKONYWAĆ PO TERMINIE 30 DNI, OD ROZPOCZĘCIA KANDYDATURY (DATA POSTU W TEMACIE "TU ZGŁASZAMY KANDYDATURY" - PILNUJEMY TERMINU SAMEMU)  - WSZYSCY KTÓRZY NIE PRZEJDĄ OKRESU PRÓBNEGO ZOSTANĄ O TYM ZAWIADOMIENI PRZED KOŃCEM OKRESU 30 DNI! JEŚLI NIE DOSTAŁEŚ E-MAILA BĄDŹ PW - MOŻESZ ŚMIAŁO PIENIĄDZE WPŁACAĆ!

Na przelew za klubową naklejkę czekamy 60 dni, po tym czasie usuwamy status KANDYDAT.

Kwota to 3 zł wlepka, 4 zł wysyłka listem POLECONYM oraz 13 zł - zrzutka na utrzymanie domeny vwpolo-klub.pl i serwera. Suma 20 PLN.
Numer konta:
VW POLO KLUB POLSKA

Czajkowski Piotr
41 2490 0005 0000 4001 0014 0745

2. Adres wysyłasz na e-maila ->>
czaja_vwpoloklubpolska@wp.pl o tytule WLEPKA
W tytule proszę o wpisanie słowa "wlepka". Dodatkowo proszę o umieszczenie NICKA w treści e-maila

3. W treści wpisz swój adres i dane potrzebne do wysłania listu ILOŚĆ [jedna jest wliczona w to 20 PLN, każda następna 3 złote] I KOLOR naklejki.
Są czarne lub białe, zewnętrzne, co oznacza, że nie ma srebrnych, różowych, wewnętrznych itd... Prosimy też o umieszczanie w mailu swojego nicka z forum.
Naprawdę nie ma potrzeby pisania na gg chyba, że coś jest niejasne. Preferowany jest jednak kontakt e-mailowy.
 

Tresć e-maila

Nick:
Imię i Nazwisko:
Adres:
ilość i kolor wlepki/wlepek:
 


 Wpłaty są sprawdzane raz na dwa tygodnie w sobotę lub niedzielę.

Wlepki są następnie wysyłane najszybciej, jak to jest możliwe.