[quote="Czołg GT"]Przy jakimś średnim kicie są też zalety które sie odkrywa z czasem

a jedną na pewno od razu
1. Wygląd.
2. Prowadzenie, lepsze czucie w kierownicy no i trzymanie się auta.
3. Dodatkowy zmysł się tworzy u człowieka na progach zwalniąjacych.
4. Poznasz drogi w mieście lepiej jak kto inny. :crazy:[/quote]
:amen: nawet nie odczujesz tej twardości uwierz

zrobisz 500km wsiądziesz do seri to sie przerazisz ;P jak można było tak jeździć
No i obniżanie to choroba

obniżysz -40/40 chcesz niżej dasz -60 chcesz jeszcze niżej

hehe wiem to po sobie ;P -40 miałem 5 dni

i wpakowałem -60/40
