[6n] Maleństwo by polakotek

Moderatorzy: Global Moderator, Moderator

Awatar użytkownika
Marcinek
Trochę już znaczę
Trochę już znaczę
Posty: 1104
Rejestracja: 13 sie 2011, 8:00
Lokalizacja: Malbork [GMB]

Post autor: Marcinek »

Halogeny to samo dobro :P
Awatar użytkownika
daro87
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1272
Rejestracja: 24 sty 2011, 15:57
Lokalizacja: ZS/ZGL
Kontakt:

Post autor: daro87 »

piknie!:) dziela ta dziewczyna dziala:)
Awatar użytkownika
Skfarek
Spamer
Spamer
Posty: 4982
Rejestracja: 14 lis 2008, 12:49
Lokalizacja: Gród Kraka

Post autor: Skfarek »

[quote="polakotek"]a uniemozliwil mi to lakiernik-paprak, [/quote]

jakaś plaga ostatnio partaczy na forum :niewiem:
6n leichtwagen: hamownia s.41 http://www.vwpolo-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=142
1.6 AEA shamowane]
Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl
Serwis mechaniczny: [url=http://www.au
x
xdavvex
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1226
Rejestracja: 07 lut 2010, 21:03
Lokalizacja: Słubice

Post autor: xdavvex »

nie wiem ,gdzie postawiłaś auto :P ale za sam kolor powinno to być polo zlotu :P :crazy:
Mój kawałek szarej blachy

Gdzie zaczyna się pasja tam kończy się ekonomia.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Ślesin 2012
Awatar użytkownika
polakotek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 435
Rejestracja: 19 mar 2012, 23:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: polakotek »

Za sama wlascicielke powinno byc Polo zlotu :crazy: no jak nie wiesz gdzie, stales obok niego ;p
Nie ma Polo, jest Skoda :(
Awatar użytkownika
Nemesis
Global Moderator
Global Moderator
Posty: 448
Rejestracja: 18 lip 2011, 22:29
Lokalizacja: GCH

Post autor: Nemesis »

I za to, ile serca wkładasz w tą polówkę :) Widziałem z jaką czułością ją myłaś na zlocie;)
Awatar użytkownika
vwmaro
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Posty: 2324
Rejestracja: 26 gru 2009, 11:00
Lokalizacja: ZS/ZST

Post autor: vwmaro »

Obrazek
masz i się ciesz :grin:
VW Polo 6N - Hella Black Magic
VII PKP Ślesin 2012| VIII PKP Ślesin 2013| IX PKP Ślesin 2014
x
xdavvex
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1226
Rejestracja: 07 lut 2010, 21:03
Lokalizacja: Słubice

Post autor: xdavvex »

[quote="Nemesis"]Widziałem z jaką czułością ją myłaś na zlocie;)[/quote]

chyba na kacu :crazy:
Mój kawałek szarej blachy

Gdzie zaczyna się pasja tam kończy się ekonomia.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Ślesin 2012
Awatar użytkownika
polakotek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 435
Rejestracja: 19 mar 2012, 23:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: polakotek »

Czulosci przy myciu na zlocie nie bylo, bo bylam bardzo zla, ze musze to robic :P
Nie ma Polo, jest Skoda :(
r
rumcajs25
Swój
Swój
Posty: 759
Rejestracja: 19 kwie 2012, 13:18
Lokalizacja: okolice Sieradza

Post autor: rumcajs25 »

Autko widzę robisz konkretnie i z głową, i to się ceni :D
Mój Chagalblue
Ogólnopolski Zlot PKP 2013
Ogólnopolski Zlot PKP 2014
Awatar użytkownika
natkastella
Global Moderator
Global Moderator
Posty: 613
Rejestracja: 20 wrz 2010, 20:47
Lokalizacja: Knurów/Gliwice

Post autor: natkastella »

[quote="polakotek"]Ech ech, generalnie sie zarzekam, ze nigdy w zyciu zadnej gleby, no ale moze z czasem sie jednak zdecyduje na jakas delikatna :)[/quote]
autko ładne, zadbane teraz tylko ulepszać :) co do obniżania jak zaczniesz to będzie Ci mało i posadzisz polo niżej, tylko jazda na gwincie nie jest zbyt komfortowa więc jeżeli zostaniesz przy swoim i obniżysz tylko troszkę to lepiej kit niż gwint :crazy:
moje maleństwo <a class=\"postlink-local\" href=\"http]
Awatar użytkownika
polakotek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 435
Rejestracja: 19 mar 2012, 23:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: polakotek »

Do mnie jazda obnizonym autem w ogole nie przemawia, bo tlucze strasznie. W piatek jade na przeglad, zobaczymy jak to wszystko wyglada, no i moze wstawie kit 60/40, ale mimo wszystko nie jestem do konca przekonana :P dobrze mi sie jezdzi moja kozo-terenowka :)
Nie ma Polo, jest Skoda :(
Awatar użytkownika
Czołg GT
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1249
Rejestracja: 07 cze 2010, 20:17
Lokalizacja: Czersk Pomorskie

Post autor: Czołg GT »

Przy jakimś średnim kicie są też zalety które sie odkrywa z czasem :) a jedną na pewno od razu
1. Wygląd.
2. Prowadzenie, lepsze czucie w kierownicy no i trzymanie się auta.
3. Dodatkowy zmysł się tworzy u człowieka na progach zwalniąjacych. :grin:
4. Poznasz drogi w mieście lepiej jak kto inny. :crazy:
[size=12px]viewtopic.php?f=28&t=19591[/url]
Awatar użytkownika
kolo
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Posty: 2337
Rejestracja: 14 lis 2008, 7:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: kolo »

Czołg GT
zapomniałeś o lepszej przyczepności co za tym idzie lepsze hamowanie i przyspieszanie auta - większe bezpieczeństwo :)
Kedy ?

viewtopic.php?f=89&t=21116 - GreenLine Edition
Awatar użytkownika
Marcinek
Trochę już znaczę
Trochę już znaczę
Posty: 1104
Rejestracja: 13 sie 2011, 8:00
Lokalizacja: Malbork [GMB]

Post autor: Marcinek »

[quote="Czołg GT"]Przy jakimś średnim kicie są też zalety które sie odkrywa z czasem :) a jedną na pewno od razu
1. Wygląd.
2. Prowadzenie, lepsze czucie w kierownicy no i trzymanie się auta.
3. Dodatkowy zmysł się tworzy u człowieka na progach zwalniąjacych. :grin:
4. Poznasz drogi w mieście lepiej jak kto inny. :crazy:[/quote]


:amen: nawet nie odczujesz tej twardości uwierz :) zrobisz 500km wsiądziesz do seri to sie przerazisz ;P jak można było tak jeździć ;D

No i obniżanie to choroba ;D obniżysz -40/40 chcesz niżej dasz -60 chcesz jeszcze niżej :D hehe wiem to po sobie ;P -40 miałem 5 dni ;D i wpakowałem -60/40 :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta sprzedane /kasacja”