No z ta zaslepka to troszke klopociki sa, ale chyba z plexi wytne i pomaluje na czarno tak jak ktos tutaj juz to zrobil :O na razie musi tak byc, byleby sie tylko do srodka nie lalo
od razu lepiej :good: masz u mnie mega uznanie, bo poza maziunią i natkastella od nas to jesteś w mniejszości kobiet co dbają o samochód i widać, że idzie w to serce, a i jeszcze większy podziw, że nie boisz się działać sama Oby tak dalej
:good: fajnie nawet .widac masz duze zainteresowanie polcią
V ZLOT PKP 2010
VI ZLOT PKP 2011:
I MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI NOZNEJ.GRUPA MAZ
Grupa Mazowiecka -Stara gwardia
Smigałem: Polo 6n2 sdi,6n2 gti ,Golfik 4 ,9n 1.9TDI
Audi A6 C6 3.2 Fsi .Audi Q7 4.2.Hyundai I 30 1.4., Obecnie Octavia 1.5TSI
według mnie 6n czy 6n2 zawsze fajniej wygladało bez wycieraczki :oki:
V ZLOT PKP 2010
VI ZLOT PKP 2011:
I MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI NOZNEJ.GRUPA MAZ
Grupa Mazowiecka -Stara gwardia
Smigałem: Polo 6n2 sdi,6n2 gti ,Golfik 4 ,9n 1.9TDI
Audi A6 C6 3.2 Fsi .Audi Q7 4.2.Hyundai I 30 1.4., Obecnie Octavia 1.5TSI