edit: Finki smakowe sa smakowite ale to nie oznacza ze pije czesto bo szkoda kasy raz w miesiacu mozna
Siedem to już troszke hardkor- chyba że pije się te małoprocentowe sikacze tylko by ugasić pragnienie
Lesław Tsyyt :piwo:
Przy takich upałach trzeba uzupełniać płyny :jester:




