ja robie to co trzeba zrobic,zadnych modow niebedzie zwyczajny golf,ta zajawka na mody juz mi przeszła
V ZLOT PKP 2010
VI ZLOT PKP 2011:
I MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI NOZNEJ.GRUPA MAZ
Grupa Mazowiecka -Stara gwardia
Smigałem: Polo 6n2 sdi,6n2 gti ,Golfik 4 ,9n 1.9TDI
Audi A6 C6 3.2 Fsi .Audi Q7 4.2.Hyundai I 30 1.4., Obecnie Octavia 1.5TSI
[quote="polakotek"]Walka przegrana niestety :/[/quote]
dasz radę nie od razu za 1 razem wszystko wypala a cała buda będzie ładna z czerwonymi lampkami nie to auto hehe
[quote="polakotek"]Ta, tylko trzeba najpierw sprawic zeby dzialalo [/quote]
chłopaki na spocie będą mieć kolejną misję i pewnie wyjedziesz z działającymi
[quote="MiSiEk-GDA"][quote="polakotek"]Ta, tylko trzeba najpierw sprawic zeby dzialalo [/quote]
chłopaki na spocie będą mieć kolejną misję i pewnie wyjedziesz z działającymi [/quote]
ciekawe co tam jest grane,zabardzo niejestem w temaciku
V ZLOT PKP 2010
VI ZLOT PKP 2011:
I MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI NOZNEJ.GRUPA MAZ
Grupa Mazowiecka -Stara gwardia
Smigałem: Polo 6n2 sdi,6n2 gti ,Golfik 4 ,9n 1.9TDI
Audi A6 C6 3.2 Fsi .Audi Q7 4.2.Hyundai I 30 1.4., Obecnie Octavia 1.5TSI
V ZLOT PKP 2010
VI ZLOT PKP 2011:
I MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI NOZNEJ.GRUPA MAZ
Grupa Mazowiecka -Stara gwardia
Smigałem: Polo 6n2 sdi,6n2 gti ,Golfik 4 ,9n 1.9TDI
Audi A6 C6 3.2 Fsi .Audi Q7 4.2.Hyundai I 30 1.4., Obecnie Octavia 1.5TSI
[quote="czaja"]Potem dalsze poszukiwania.[/quote]
walczysz widzę tak samo jak ja jeszcze nie tak dawno hehe ale powodzenia oby się udało i by była dobra fura :good: