Nocne mary...

Tu lądują ważne klubowe tematy.

Moderatorzy: Global Moderator, Moderator

Awatar użytkownika
dumle
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1336
Rejestracja: 25 cze 2009, 8:17

Post autor: dumle »

[quote="polakotek"]ale bedzie piekna kampania wrzesniowa![/quote]
nie wiem czy jest się czym chwalić? :scratch: ;)
Awatar użytkownika
polakotek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 435
Rejestracja: 19 mar 2012, 23:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: polakotek »

Zale sie.
Nie ma Polo, jest Skoda :(
Awatar użytkownika
dumle
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1336
Rejestracja: 25 cze 2009, 8:17

Post autor: dumle »

ale to tylko świadczy o twojej niewiedzy, ale co kto lubi :D
Awatar użytkownika
polakotek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 435
Rejestracja: 19 mar 2012, 23:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: polakotek »

Polecam Ci dumle studiowanie prawa. Serio.
Nie ma Polo, jest Skoda :(
Awatar użytkownika
shao
Redaktor Magazynu Klubowego
Posty: 1228
Rejestracja: 02 maja 2010, 19:06
Lokalizacja: Shanghai, Chiny

Post autor: shao »

A ja polecam studiowanie lezenia do gory brzuchem :D
Awatar użytkownika
dumle
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1336
Rejestracja: 25 cze 2009, 8:17

Post autor: dumle »

polakotek
Na swoich studiach miałem prawo handlowe, wiem że to mały urywek ale nie miałem z tym problemu. Problem w tym, że jestem umysłem ścisłym i mnie pociąga matematyka i tym pochodne, a nie klepanie regułek i teorii :)
Awatar użytkownika
dumle
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1336
Rejestracja: 25 cze 2009, 8:17

Post autor: dumle »

[quote="shao"]A ja polecam studiowanie lezenia do gory brzuchem :D[/quote]
to to ja robię najlepiej bez studiowania :D
Awatar użytkownika
Bielo
Swój
Swój
Posty: 863
Rejestracja: 25 paź 2010, 17:48
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Bielo »

hard to znajomi na weterynarii mają bo oprócz miliarda terorii do zapamiętania mają wkładanie rąk po ramiona w krowią macicę i krowi odbyt
Obrazek
Awatar użytkownika
dumle
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1336
Rejestracja: 25 cze 2009, 8:17

Post autor: dumle »

[quote="Bielo"]hard to znajomi na weterynarii mają bo oprócz miliarda terorii do zapamiętania mają wkładanie rąk po ramiona w krowią macicę i krowi odbyt[/quote]

weterynarię i medycynę już tu przerabialiśmy :D fakt, moim zdaniem najcięższe kierunki jakie istnieją i nic im do pięt nie dorasta :)
Awatar użytkownika
shao
Redaktor Magazynu Klubowego
Posty: 1228
Rejestracja: 02 maja 2010, 19:06
Lokalizacja: Shanghai, Chiny

Post autor: shao »

Lepiej wkladac rece w krowi odbyt niz miec wkladane racice w swoj :D
Awatar użytkownika
dumle
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1336
Rejestracja: 25 cze 2009, 8:17

Post autor: dumle »

Bielo
co tak szybko przerobiłeś post? bałeś się czegoś? :D
Awatar użytkownika
Bielo
Swój
Swój
Posty: 863
Rejestracja: 25 paź 2010, 17:48
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Bielo »

a wiadomo :D
Obrazek
Awatar użytkownika
shao
Redaktor Magazynu Klubowego
Posty: 1228
Rejestracja: 02 maja 2010, 19:06
Lokalizacja: Shanghai, Chiny

Post autor: shao »

Mariusz nie daj sie! :D Dobrze, ze widzialem post przed editem :D
Awatar użytkownika
dumle
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1336
Rejestracja: 25 cze 2009, 8:17

Post autor: dumle »

ja też widziałem i wiem do kogo był skierowany i w jakim tonie :D
ale dobra, udajmy że nic nie było bo afera będzie! i komisje znowu będą zwoływać :/
Awatar użytkownika
shao
Redaktor Magazynu Klubowego
Posty: 1228
Rejestracja: 02 maja 2010, 19:06
Lokalizacja: Shanghai, Chiny

Post autor: shao »

Z tej okazji zjem se ciastka :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum klubowe”