[quote="czaja"]Włosi będą grać, a i tak wygraja Niemiaszki

[/quote]
niby tak, bo grają świetnie, ale jednak będę trzymał za Włoszkami
[quote="czaja"]Jutro tylko 6 godzin w robocie i weekend[/quote]
i opalanko na podwórku? bo od jutra ma być niezła patelnia we wawce, ja kombinuję gdzie tu uciekać nad wodę

ostatnio kajakowałem na zegrzu, ale były takie fale że ledwo się płynęło, no i ta woda wiele do życzenia daje.. :<