Nocne mary...

Tu lądują ważne klubowe tematy.

Moderatorzy: Global Moderator, Moderator

Awatar użytkownika
KondzioR.
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1351
Rejestracja: 12 wrz 2011, 17:52
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: KondzioR. »

[quote="rumcajs25"]Konrad, a wiesz od czego jest szukajka? :acute:[/quote]
No sęk w tym ze coś znaleźć nie moge :/
r
rumcajs25
Swój
Swój
Posty: 759
Rejestracja: 19 kwie 2012, 13:18
Lokalizacja: okolice Sieradza

Post autor: rumcajs25 »

webak pracowac a nie na fejsie i PKP siedzisz :D
Mój Chagalblue
Ogólnopolski Zlot PKP 2013
Ogólnopolski Zlot PKP 2014
Awatar użytkownika
webak
Mały interesant
Mały interesant
Posty: 253
Rejestracja: 24 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: NDG

Post autor: webak »

[quote="rumcajs25"]webak pracowac a nie na fejsie i PKP siedzisz :D[/quote]

Spokojna, dzisiaj na popo mam :grin:
Awatar użytkownika
barmaz91
Global Moderator
Global Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 13 kwie 2009, 19:56
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: barmaz91 »

Witam wszystkich. dawno mnie nie było, ale nawet nie chce mi sie ogarniac co tam pisaliście :crazy: :crazy:
Moje POLO 86c2f OEM+ http://vwpoloklub.pl/forum/viewtopic.php?f=76&t=30319&start=0

Jaguar daily http://vwpoloklub.pl/forum/index.php/topic,67281.0.html



Ślesin 2012, Ślesin 2013, Ślesin 2014, Topornia 2014, Ślesin 2015, Ślesin 2016....
Awatar użytkownika
webak
Mały interesant
Mały interesant
Posty: 253
Rejestracja: 24 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: NDG

Post autor: webak »

[quote="barmaz91"]Witam wsyztkich dawno mnei nei bzo ale niwet nie chce mi sie ogarniac co tam pisaliście :crazy: :crazy:[/quote]

To chociaż ogarnij pisownie :P

Ja spadam ogarniać bajzel :D
Awatar użytkownika
barmaz91
Global Moderator
Global Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 13 kwie 2009, 19:56
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: barmaz91 »

laptop cos nie bangla czasem
Moje POLO 86c2f OEM+ http://vwpoloklub.pl/forum/viewtopic.php?f=76&t=30319&start=0

Jaguar daily http://vwpoloklub.pl/forum/index.php/topic,67281.0.html



Ślesin 2012, Ślesin 2013, Ślesin 2014, Topornia 2014, Ślesin 2015, Ślesin 2016....
Awatar użytkownika
kazikboy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 467
Rejestracja: 15 lis 2008, 9:26
Lokalizacja: Żórawki/gryfino/szczecin/Dania

Post autor: kazikboy »

dowcip w stylu Karola S
kto pod kim dołki kopie
ten ma szpadelek :crazy:
Grupa Zachodniopomorsko-VWielkopolska
Obecnie]Polo Classic SDi (TDi) <!-- s]
Byłe:
S6c4v8,90Coupe2.3,a4AFN,Polo86c2f,EscortCabrioMK4,Polo86c,CBR400RR,Polo86c2f
Awatar użytkownika
dumle
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1336
Rejestracja: 25 cze 2009, 8:17

Post autor: dumle »

siema ludzie :D
wczorajszy mecz zgodnie z planem, dziś wygrywają włosi i dla mnie w finale już bez różnicy kto wygra bo lubię te dwie drużyny :D
Awatar użytkownika
czaja
Global Moderator
Global Moderator
Posty: 7102
Rejestracja: 10 kwie 2009, 0:00
Lokalizacja: Chotomów

Post autor: czaja »

[quote="dumle"]siema ludzie :D
wczorajszy mecz zgodnie z planem, dziś wygrywają włosi i dla mnie w finale już bez różnicy kto wygra bo lubię te dwie drużyny :D[/quote]
Włosi będą grać, a i tak wygraja Niemiaszki :)
Właśnie wracam do domku. Jutro tylko 6 godzin w robocie i weekend
Awatar użytkownika
dumle
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1336
Rejestracja: 25 cze 2009, 8:17

Post autor: dumle »

[quote="czaja"]Włosi będą grać, a i tak wygraja Niemiaszki :)[/quote]

niby tak, bo grają świetnie, ale jednak będę trzymał za Włoszkami :D

[quote="czaja"]Jutro tylko 6 godzin w robocie i weekend[/quote]
i opalanko na podwórku? bo od jutra ma być niezła patelnia we wawce, ja kombinuję gdzie tu uciekać nad wodę :) ostatnio kajakowałem na zegrzu, ale były takie fale że ledwo się płynęło, no i ta woda wiele do życzenia daje.. :<
Awatar użytkownika
czaja
Global Moderator
Global Moderator
Posty: 7102
Rejestracja: 10 kwie 2009, 0:00
Lokalizacja: Chotomów

Post autor: czaja »

[quote="dumle"]
i opalanko na podwórku? bo od jutra ma być niezła patelnia we wawce, ja kombinuję gdzie tu uciekać nad wodę :) ostatnio kajakowałem na zegrzu, ale były takie fale że ledwo się płynęło, no i ta woda wiele do życzenia daje.. :<[/quote]
może poszukam jakichś autek w północno-wschodniej części Wawy i sobie poogladam. Kumpel wynalazł mi Mondeo 2003 rok 1.8 benzyna. Też w dobrej konfiguracji.
Zaraz mnie pewnie zjecie że chce forda :grin:
Awatar użytkownika
barmaz91
Global Moderator
Global Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 13 kwie 2009, 19:56
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: barmaz91 »

A ja leze przed tv i odpoczywam po pracy
Moje POLO 86c2f OEM+ http://vwpoloklub.pl/forum/viewtopic.php?f=76&t=30319&start=0

Jaguar daily http://vwpoloklub.pl/forum/index.php/topic,67281.0.html



Ślesin 2012, Ślesin 2013, Ślesin 2014, Topornia 2014, Ślesin 2015, Ślesin 2016....
Awatar użytkownika
MiSiEk-GDA
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2271
Rejestracja: 24 gru 2008, 2:31
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: MiSiEk-GDA »

[quote="czaja"]może poszukam jakichś autek w północno-wschodniej części Wawy i sobie poogladam. Kumpel wynalazł mi Mondeo 2003 rok 1.8 benzyna. Też w dobrej konfiguracji.
Zaraz mnie pewnie zjecie że chce forda [/quote]
zawsze byś miał spoty w dualu :grin: bo o ile pamietam to mondeo miało zawsze obok nas w te same dni :crazy:
Awatar użytkownika
dumle
Namiętny pisarz
Namiętny pisarz
Posty: 1336
Rejestracja: 25 cze 2009, 8:17

Post autor: dumle »

[quote="czaja"]Zaraz mnie pewnie zjecie że chce forda :grin:[/quote]
a kto ma Cię tu zjadać, przecież to dla Ciebie auto i to Ty masz być zadowolony :D
Awatar użytkownika
polakotek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 435
Rejestracja: 19 mar 2012, 23:02
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: polakotek »

ale bedzie piekna kampania wrzesniowa!
Nie ma Polo, jest Skoda :(
Zablokowany

Wróć do „Archiwum klubowe”