Witam.Przeglądałem forum i konkretnej odpowiedzi nie znalazłem.Mam problem jaki typ wybrać osłony pod silnik APQ 3d.99r.wszystko tak opisane że czarna magia.różne rodzaje widze że trzeba zdjać osłone paska rozrządu,a w nie których nie trzeba.HELP!!!
Ja też zakładam po zmianie oleju, ale od kilku osób słyszałem, żeby nie brać z otworem na miskę olejową. Jest to pomocne ale w zime może być z tym kłopot i dlatego lepiej jednolitą.Dziadek13 Jaka jest Twoja opinia, bo jaj jak na razie chyba wolę bez otworu:)
[quote="bialas313"]od kilku osób słyszałem, żeby nie brać z otworem na miskę olejową[/quote]
A latem zagotujesz olej,ten otwór potrzebny do schłodzenia miski olejowej i za razem oleju co by ciśnienie potem nie świeciło.
[quote="Dziadek13"]A latem zagotujesz olej,ten otwór potrzebny do schłodzenia miski olejowej i za razem oleju co by ciśnienie potem nie świeciło.[/quote]
Do takich ekstremalnych sytuacji to raczej nie dochodzi, przecież wiele aut fabrycznie jest wyposażonych w takie jednolite. No ale Dziadek13 tyle razy mi dobrze doradziłeś, więc i tym razem Cię posłucham, na pewno nie pożałuje:D