Znaleziono 37 wyników

autor: piniu
22 lis 2017, 14:46
Forum: układ chłodzenia + klimatyzacja/ogrzewanie
Temat: [6N] Wymiana wentylatora chłodnicy
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 9397

[6N] Wymiana wentylatora chłodnicy

Witam, spalił się silnik wentylatora chłodnicy.
Muszę dostać sam silnik lub cały wentylator. W necie są raczej całe wentylatory, i wcale mi to nie przeszkadza gdyby nie model.
Oznaczenie końcowe wentylatora to 455F, w necie dominuje większość A lub Q. Czy któryś z tych wentylatorów będzie pasował ...
autor: piniu
04 lip 2017, 8:56
Forum: układ chłodzenia + klimatyzacja/ogrzewanie
Temat: [6N1] Nie kręci się wentylator chłodnicy
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 1715

[6N1] Nie kręci się wentylator chłodnicy

Witam, nie kręci się wentylator chłodnicy. Zdarzyło mi się w przeciągu kilku msc. że temp. ze dwa podskoczyła, po ochłodzeniu było ok. Czy mogę przejechać 150km do Warszawy raczej bez obaw że coś się stanie?

Edit:
Który bezpiecznik odpowiada za wentylator?
autor: piniu
21 lut 2017, 8:45
Forum: silnik
Temat: [6N] Na zimnym silniku gubi obroty
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1372

Odp: [6N] Na zimnym silniku gubi obroty

Problem z rozrusznikiem minął wraz z mrozami. Auto odpala za pierwszym razem po 2, 3 sekundach kręcenia.

Nie ustąpił natomiast problem z szarpaniem na obrotach. Auto po odpaleniu rano szarpie na obrotach do przejechania około 3km. Po przejechaniu tego dystansu wszystko jest cacy. Czasami ciężko ...
autor: piniu
14 lut 2017, 10:14
Forum: układ kierowniczy
Temat: [6N] Drgająca kierownica
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 7331

[6N] Drgająca kierownica

Witam, podczas jazdy delikatnie drga kierownica, tak jakby wibrowanie ciut w lewo ciut w prawo. Nie jest to jakoś do tego stopnia żeby przeszkadzało, ale jeszcze do niedawna tego nie było.
Trzy miesiące temu wymieniony prawy sworzeń i obydwie gumy na wahaczach.
Co może być przyczyną tych drgań ...
autor: piniu
24 sty 2017, 22:40
Forum: pozostałe
Temat: [6N] Pytanie o kabel OBD2
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 4198

Odp: [6N] Pytanie o kabel OBD2

Czy ten kabel będzie odpowiedni do programu VAC-COM? Głównie chodzi mi o to czy taki tani to badziew i może nawet uszkodzić sterownik.
autor: piniu
24 sty 2017, 13:11
Forum: pozostałe
Temat: [6N] Pytanie o kabel OBD2
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 4198

Odp: [6N] Pytanie o kabel OBD2

Co ma wspólnego kabel z licznikiem?
Jak skasować błędy przy pomocy programu wiem, tutoriali. mnóstwo na googlach.

Pytanie brzmi: Czy taki kabel za 15zł z linku powyżej będzie do VAG-COM odpowiedni?
autor: piniu
23 sty 2017, 21:29
Forum: pozostałe
Temat: [6N] Pytanie o kabel OBD2
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 4198

Odp: [6N] Pytanie o kabel OBD2

Ktoś potwierdzi kabel?
autor: piniu
23 sty 2017, 12:53
Forum: pozostałe
Temat: [6N] Pytanie o kabel OBD2
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 4198

Odp: [6N] Pytanie o kabel OBD2

No właśnie nie działa w ogóle prawy przycisk. Nie da się wyzerować licznika ani błędów. W grę wchodzi tylko komputer.
To co z tym kablem będzie odpowiedni? :)
autor: piniu
23 sty 2017, 11:14
Forum: pozostałe
Temat: [6N] Pytanie o kabel OBD2
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 4198

[6N] Pytanie o kabel OBD2

Witam, mam informację Service OIL. Wiem że koszt usunięcia tego błędu to około 20-30zł, ale wolałbym zainwestować na zaś w kabel, program ściągnę z internetu.

Czy ten kabel będzie prawidłowy? http://allegro.pl/kabel-diagnostyczny-i ... 57872.html
autor: piniu
19 gru 2016, 8:56
Forum: silnik
Temat: [6N] Na zimnym silniku gubi obroty
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1372

[6N] Na zimnym silniku gubi obroty

Witam, od kilku dni zauważyłem następujący objaw.
Kiedy odpalę auto przez pierwsze przejechane około 5km do momentu nagrzania gubi ono obroty. Dodając delikatnie gazu jest wszystko ok, natomiast dodając mocniej gazu auto szarpie na obrotach i nie chce przyspieszyć. Objaw ten ginie w momencie ...
autor: piniu
30 lis 2016, 9:20
Forum: skrzynia biegów + układ napędowy
Temat: [6N] Piszczący rozrusznik przy odpalaniu
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1715

[6N] Piszczący rozrusznik przy odpalaniu

Witam,
od pewnego czasu zaobserwowałem następujący objaw.
Czasami za pierwszym razem rozrusznik nie kręci tylko słychać pisk. Rzadko kiedy zdarzy się to również za drugim razem. Zazwyczaj za drugim a już na pewno za trzecim odpala bez problemu.
Bendiks wymieniony 8 msc. temu. Zębatki były poszarpane ...
autor: piniu
23 lis 2016, 13:05
Forum: układ kierowniczy
Temat: [6N] Wymiana tulei wahacza
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 7707

[6N] Wymiana tulei wahacza

Witam, ściąga mi delikatnie auto na lewo i zdziera lewą oponę od wewnętrznej strony.
Przy wymianie kół na zimowe okazało się że do wymiany są tuleje wahacza. Dodam, że kierownica na wprost jest krzywa.
Mam już umówionego mechanika, ale żeby zaoszczędzić na kosztach chciałbym tuleje kupić sam, tak ...
autor: piniu
07 paź 2016, 14:39
Forum: silnik
Temat: [6N] Spadające obroty przy wciśniętym sprzęgle
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1239

[6N] Spadające obroty przy wciśniętym sprzęgle

Witam, od dawna mam nietypowy objaw otóż spadają obroty przy wciśniętym sprzęgle i auto czasami gaśnie.
Sprawa wygląda tak, dojeżdżam sobie do skrzyżowania z czerwonym światłem, wciskam sprzęgło, obroty spadają do 0,8~, w tym momencie czuć jak silnik przygasa i wraca na swoje luźne obroty lub gaśnie ...

Wyszukiwanie zaawansowane