Lipiec 23, 2024, 01:09:14
VWPolo Klub

Autor Wątek: MX Nowicki - 5% rabatu na kosmetyki samochodowe i inne  (Przeczytany 3780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Listopad 25, 2011, 19:27:01
Przeczytany 3780 razy
Offline

JuStIcE

Redaktor Magazynu Klubowego
Firma MX Nowicki oferuje rabaty dla użytkowników forum. Więcej informacji poniżej:
Pojawiliśmy się na forum niedawno (i w sumie od niedawna prowadzimy sklep internetowy z chemią samochodową, kosmetykami, sprayami oraz zaprawkami lakierniczymi) i postanowiliśmy przedstawić się również w tym dziale.
Zaczniemy może od najważniejszej kwestii RABATY! Dla wszystkich użytkowników forum http://www.wvpolo-klub.pl mamy 5% rabatu na większość asortymentu.
Żeby ułatwić funkcjonowanie (i sobie i Wam) na sklepie posiadamy dodaną grupę rabatową dlatego po założeniu konta prosimy o maila z nickiem oraz nazwą forum. Rabaty będą się naliczały automatycznie podczas składania zamówienia (niestety nie będą się naliczać jeżeli podczas zamówienia będziecie korzystać z formularza dla niezalogowanych ale wtedy "ręcznie" naliczymy rabat).
Cały czas aktualizujemy asortyment i myślimy nad nowościami. Będziemy Was informować o postępach
Poniżej kilka słów o nas.
MX NOWICKI jest firmą "raczkującą" na polskim rynku i dlatego nasze głowy są pełne pomysłów, a ramiona otwarte na nowych klientów. Naszą wiedzę "wyssaliśmy z mlekiem matki"- poprzednie pokolenie zajmuje się szeroko pojętą kosmetyką samochodową od wielu lat. Teraz przyszedł czas na nas.
Człowiek podobno uczy się przez całe życie dlatego cały czas wzbogacamy wiedzę dotyczącą auto detailingu, polerowania oraz zasad dbania o auto.
Naszą pasją jest motoryzacja i dlatego pojazdom poświęcamy wiele uwagi (w naszych oczach nie są to tylko przemieszczające się przedmioty służące naszej- ludzkiej- wygodzie). Zgodnie z zasadą "jak dbasz tak masz" w ofercie znajdziecie Państwo produkty, które zagwarantują konserwację karoserii oraz jej zachowanie w nienaruszonym stanie przez długi czas.

Jeżeli macie Państwo auto "nagryzione zębem czasu" posiadające rysy lub odpryski to również możemy temu zaradzić. "Lekarstwem" mogą okazać się zaprawki lakiernicze (posiadamy gotowe lakiery firmy Auto K lub dobierane na życzenie klienta). Na inne "dolegliwości" mogą pomóc pasty polerskie (m. in. Firma VICTORIA i Meguiar's), glinki, kosmetyki oraz akcesoria polerskie.

Równie ważna jest pielęgnacja wnętrza samochodu. Czyszczenie kokpitu, regeneracja oraz zabezpieczenie tapicerki skórzanej, pranie obić foteli, konserwacja gumowych elementów powinny być wykonywane kilka razy do roku. Takie zabiegi pozwolą nam cieszyć się czystym i zadbanym środkiem auta. W tym celu zapraszamy do zapoznania się z działem "kosmetyki samochodowe- pielęgnacja wnętrza".
Zawsze chętnie odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości.
Czekamy na e-mail'e oraz telefony.

Kontakt:
MX Nowicki Paweł Nowicki
Ul. Warszawska 54
05-822 Milanówek
http://www.pielegnowacauto.pl
Pielęgnować Auto na Facebooku: http://www.facebook.com/pielegnowacauto
Blog Pielęgnować Auto: http://www.jak.pielegnowacauto.pl
Pozdrawiamy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
[size=150]Mój Białas[/size][/b]      [size=150]Czerwona Perła[/url][/size]
[size=50]
Jeżeli piszę bez polskich znaków