Luty 21, 2024, 06:48:00
VWPolo Klub

Autor Wątek: [ShinyGarage] Zadbaj o koła!  (Przeczytany 2873 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Październik 21, 2015, 11:53:32
Przeczytany 2873 razy

Anonymous

Gość
Cześć! Dzisiaj chciałbym zapoznać was z gamą kosmetyków które stosujemy w celu pielęgnacji kół. Zaczniemy od dogłębnego umycia po zabezpieczenie.
Na samym początku chciałbym was poinformować, pracujemy obecnie nad powłokami zabezpieczającymi felgi. Będzie to sealent bardzo możliwe ze na bazie powłok kwarcowych.

Forumowicze 8% rabatu od cen brutto :)
Pierwszym produktem który należy zastosować jest Iron OffShiny Garage Iron Off V3 2015 to produkt, usuwający metaliczne zanieczyszczenia. Bez trudu usuwa wżarte cząsteczki rdzy i metalu z powierzchni malowanych, szkła, gumy i chromu. Idealny do wstępnego oczyszczenia lakieru. Podczas aplikacji zachodzi reakcja w wyniku, której produkt zaczyna "krwawić". Nie obawiamy się stwierdzenia, że jest to najlepszy tego typu preparat na rynku.

Produkt w wersji na rok 2015 wyrożnia się charakterystycznym pomarańczowym kolorem, zdecydowanie lepszymi właściwościami myjącymi i mniej uciążliwym zapachem.

UWAGA!
Produkt nie może być stosowany na rozgrzaną powierzchnię, stosowany w cieniu. W przypadku takich elementów jak szkło, plastik, guma, chrom czy aluminium, sprawdzić w niewidocznym miejscu przez użyciem. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, używać rękawic ochronnych.
Do produktu dodawany jest atomizer.

Cena:
500ml 40,90 pln
1L 69,90 pln
5L 280 plnAlternatywnym produktem lecz nie tak mocnym jest Monster Wheel Cleaner


Shiny Garage Monster Wheel Cleaner jest przeznaczony do regularnego mycia felg. Dzięki żelowej formule produkt może dłużej oddziaływać na zabrudzenia, co sprawia że jest bardzo skuteczny. Przy odpowiedniej aplikacji pod względem wydajności Monster Wheel plasuje się w ścisłej czołówce preparatów do mycia felg.

Podczas przeprowadzonych testów, produkt nie reagował z felgami chromowanymi czy polerowanym aluminium, jednak przed użyciem zalecamy sprawdzić w mało widocznym miejscu czy nie zajdzie reakcja (dotyczy felg polerowanych i chromowanych).

    niezwykle skuteczny dzięki żelowej formule,
    bezpieczny dla czyszczonych powierzchni,
    przy aplikacji pędzelkiem bardzo ekonomiczny,
    neutralny zapach,
    fluorescencyjny kolor, pozwala kontrolować pracę z produktem.CENA
500ml  24,90 plnGdy felgi są już czyste, czas na opony, w tym celu wykorzystamy Tire Cleaner


Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner to dedykowany produkt do czyszczenia opon i elementów gumowych jak dywaniki samochodowe. Specjalnie przygotowana kompozycja środków powierzchniowo-czynnych penetruje zabrudzenia i odspaja je od powierzchni pozostawiając oponę idealnie czystą i odtłuszczoną.

Pure Tire Cleaner to nie tylko produkt czyszczący, poszliśmy krok dalej i wzbogaciliśmy jego skład o związki odpowiadające za regenerację gumy dzięki czemu opona po aplikacji odzyskuje swój pierwotny kolor.

Pure Tire Cleaner to koncentrat, sam decydujesz jak mocny roztwór potrzebujesz w danym momencie. Z litrowego opakowania możesz przygotować maksymalnie 5L gotowego produktu.

Sposób użycia:

- Zwilż lekko wodą czyszczoną powierzchnię,
- Pozostaw produkt na ok 1 minutę w celu penetracji zabrudzeń,
- Przy pomocy szczotki lub pędzla rozprowadź produkt,
- Spłucz obficie wodą,
- Jeżeli koniczne powtórz wcześniejsze czynności.

Uwagi cleanera:

- Przed aplikacją produktu wykonaj test w mało widocznym miejscu,
- Aplikuj na chłodną powierzchnię,
- Unikaj kontaktu z elementami nielakierowanymi (felgi polerowane),
- Aby produkt nie spływał po felgach, po aplikacji rozprowadź go po oponie szczotką lub pędzlem i pozostaw na ok 1 minutę,
- Nie dopuść do wyschnięcia,
- Stosuj rękawice ochronne.


CENA:
1L 35 pln
5L 87,90 pln


Po umyciu dogłębnie opony, możemy zacząć aplikacje dresingu b2b


Shiny Garage Back2Black Tire Trim Dressing to preparat, który nie tylko odżywi, nada satynowe wykończenie oponom jak również plastikom, ale zabezpieczy je przed nadmiernym niszczeniem i płowieniem na długi okres. Podczas naszych testów B2B TTD utrzyamał się na oponie prawie dwa miesiące, zapobiegając nadmiernemu brudzeniu się gumy i pozwalając jej pozostać czarną przez cały okres testu, pod koniec testu opona wciąż dobrze odprowadzała wodę.

Co takiego sprawia, że Back2Black TTD jest tak wyjątkowy i warto mieć go na swojej półce, przed wszystkim unikalny skład, to kompozycja wysokiej jakości silikonów które odpowiadają za satynowe wykończenie, polimerów które zabezpieczają powierzchnię i nadają jej antystatyczne włąsciwości, odpowienich składników odżywiających oraz niezwykle przyjemnego zapachu grejpfrutowego.

Back2Black TTD to produkt stworzony z myślą o oponach i uszczelkach, ale może być również stosowany na zewnętrzne elmenty plastikowe.

Dbając o bezpieczeństwo użytkowników produktu zrezygnowaliśmy z niebezpiecznych rozpuszczalników i  benzyn, które wchodzą w skład większości produktów dostępnych na rynku na rzecz bezpieczny surowców.

CENA:
 500ml - 36,90 pln


Chętnie odpowiem na wasze pytania dotyczące pielęgnacji felg oraz stosowania produktów :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »