Lipiec 22, 2024, 12:13:01
VWPolo Klub

Autor Wątek: JAK ZOSTAC KLUBOWICZEM? - Zasady  (Przeczytany 47029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Listopad 11, 2008, 11:52:34
Przeczytany 47029 razy
Offline

Ralph


UWAGA DROGIE KANDYDATKI ORAZ DRODZY KANDYDACI NA KLUBOWICZÓW Z DNIEM 1 KWIETNIA 2012 ROKU NASTĘPUJE ZMIANA W SYSTEMIE PRZYJMOWANIA NOWYCH KLUBOWICZÓW.

Aby stać się Klubowiczem należy:
- posiadać w swoim dorobku minimum 30 postów (wg wskazań licznika, czyli posty z Offtopic'u nie są brane pod uwagę)
- aktywnie udzielać się na forum minimum przez 3 miesiące (będzie tu brana pod uwagę między innymi data rejestracji na forum)
- po minionych 3 miesiącach oraz posiadaniu w swym dorobku minimum 30 postach - zgłosić chęć zostania klubowiczem w odpowiednim temacie w dziale O Klubie :arrow:O TUTAJ(grupą kandydatów i wlepami od dnia 8 stycznia 2013 roku zajmuje się czaja, nie Ralph, ani nie PaY ;) )
- uzyskasz wtedy status KANDYDAT pod swoim nickiem;
- KANDYDATEM jesteś przez 30 dni od czasu zgłoszenia swojej kandydatury. W tym czasie oceniamy Twoje relacje z innymi użytkownikami, zachowanie na forum. Nie przejmuj się, nie musisz się nikomu podlizywać, udawać anioła. Nie ma aniołów.
- aby sprawdzić stan Twojej kandydatury na klubowicza nie musisz nigdzie wysyłać smsów :) . Wystarczy spojrzeć na  post w temacie: INFORMACJE NA TEMAT KANDYDATUR - tam na bieżąco opisywane jest termin wpłat składek ;)
- po danym terminie w w/w temacie proszę o uiszczenie składki

Jeśli Twoja kandydatura przeszła, to musisz pamiętać o paru zasadach:
- Klubowiczem nie jest się do śmierci. Nikt nie weźmie od Ciebie pieniędzy i wyrzuci Cię, nie martw się. Jesteśmy uczciwi.
- Jeśli Twoje zachowanie będzie budzić zastrzeżenia, psuć dobre imię forum i forumowiczów - zostaniesz pozbawiony praw - dożywotnio. Wlicza się w to takie zdarzenia, jak powodowanie niebezpieczeństw na Zlotach, jazdę po pijaku, wszczynanie awantur.
Jak pisałem wielokrotnie - nie tolerujemy chamstwa. Mamy dobrą opinie wśród ludzi bywających na naszych spotach i niech tak zostanie.

Aby w pełni stać się Klubowiczem:

1. Wpłacasz JEDNORAZOWĄ opłatę wpisową, w którą wliczamy utrzymanie serwera, domeny.pl i druk wlepki, w tytule przelewu wpisz WLEPKA - NICK – obowiązkowo!

WPŁATY PROSIMY ROBIĆ PO TERMINIE 30 DNI, OD ROZPOCZĘCIA KANDYDATURY (DATA POSTU W TEMACIE "TU ZGŁASZAMY KANDYDATURY" - PILNUJEMY TERMINU SAMEMU) MOŻNA WPŁACAĆ PIENIĄŻKI - WSZYSCY KTÓRZY NIE PRZEJDĄ OKRESU PRÓBNEGO ZOSTANĄ O TYM ZAWIADOMIENI PRZED KOŃCEM OKRESU 30 DNI! JEŚLI NIE DOSTAŁEŚ  E-MAILA BĄDŹ PW - MOŻESZ WPŁACAĆ!

Na przelew za klubową naklejkę czekamy 60 dni, po tym czasie usuwamy status KANDYDAT.

Kwota to 3 zł wlepka, 5 zł wysyłka listem POLECONYM oraz 13 zł - zrzutka na utrzymanie domeny vwpoloklub.pl i serwera. Suma 21 PLN.
Numer konta:
Czajkowski Piotr
ul. Starej Baśni 3 m.61
01-853 Warszawa
80114020040000310275289336

2. Adres wysyłasz na maila ->> czaja_vwpoloklubpolska@wp.pl o tytule: WLEPKA - nick
W tytule proszę o wpisanie słowa "wlepka". Dodatkowo proszę również o umieszczenie NICKA w treści meila

3. W treści wpisz swój adres i dane potrzebne do wysłania listu ILOŚĆ [jedna jest wliczona w to 21 PLN, każda następna 3 złote] I KOLOR naklejki. Są czarne lub białe, zewnętrzne. , co oznacza, że nie ma srebrnych, różowych, wewnętrznych itd... Prosiłbym też o umieszczanie w mailu swojego nicka z forum, żebym wiedział kto do mnie napisał.
Naprawdę nie ma potrzeby pisania na gg chyba, że coś jest niejasne. Preferowany jest jednak kontakt e-mailowy.

Cytat: "tresć meila"
Nick:
Imię i Nazwisko:
Adres:
kolor wlepki/wlepek:

P.S. Wpłaty są sprawdzane raz na 2 tygodnie w sobotę lub niedzielę, a następnie wlepy są wysyłane NAJSZYBCIEJ JAK TO MOŻLIWE.
Informacje dotyczące wysyłki wlep znajdziesz w temacie
:arrow: INFORMACJE NA TEMAT KANDYDATUR .

Zapraszamy :), jeśli dopełnisz tych kilku prostych formalności to wszystko będzie okej, a nasza współpraca od pierwszych dni układać się będzie super.
jeśli ktoś z Was chce dokupić kolejną wlepkę po tym jak już otrzymał jak został przekształcony z Kandydata na Klubowicza należy:
:arrow:dokonać wpłaty na konto wymienione wyżej
3 zł za wlepkę + 5 zł za wysyłkę = 8 zł  chyba, że chcecie więcej naklejek to analogicznie do sumy 8 zł doliczacie kolejne 3 zł za każdą następną sztukę
:arrow:napisać meila na adres wymieniony wyżej
w treści piszemy adres wysyłki, nick z forum i oczywiście kolor wlepki
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
Opel Vectra C GTS 2.0 Turbo - 217,9 KM i 378,6 Nm